Wszystkie Publiczne Placówki Oświatowe mają 14 dniowy termin płatności. Przy składaniu zamówienia jako formę płatności należy wybrać PRZELEW.

Blog

Przeczytaj nasze najnowsze posty

Gry edukacyjne dla 4 i 5 latka fascynującym wprowadzeniem w świat nauki

619

Często Rodzice i nauczyciele zastanawiają się w jaki sposób skutecznie zachęcić dzieci do nauki. Jakie zaproponować pomoce i zabawki, by maluch z chęcią przyswajał nową wiedzę. Dzieci potrzebują nowości, zmian, ciągłych urozmaiceń i niewątpliwie najlepszą i najskuteczniejszą formą nauki czy też terapii logopedycznej jest nauka poprzez zabawę. Taką formę przyswajania nowej wiedzy zapewniają rożne rozwiązania edukacyjne dostępne w naszym sklepie.

By zapewnić dziecku najlepszy i wszechstronny rozwój, proponujemy Państwu zapoznanie się z szerokim asortymentem gier edukacyjnych dla 4- o i 5- o latka, które stanowią znakomitą alternatywę dla gier komputerowych. Przede wszystkim gry edukacyjne, które oferuje nasz sklep, są odpowiednio wybrane, wyselekcjonowane i przetestowane przez naszych terapeutów. Gry edukacyjne rozwijają u dziecka 4- o i 5- o letniego wiele kompetencji, spośród których najważniejszymi są:

  • - kształcenie logicznego i abstrakcyjnego myślenia,
  • - rozwijanie sprawności manipulacyjnej,
  • - rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego,
  • - a także mowy czynnej.

Zabawy z wykorzystaniem gier edukacyjnych stanowią także ciekawe urozmaicenie w terapii logopedycznej, która często kojarzy się dzieciom ze żmudną i monotonną pracą. Gry logopedyczne są zalecane przez terapeutów do kontynuowania ćwiczeń logopedycznych w domu.

Niewątpliwą zaletą prezentowanych przez nasz sklep gier, jest także możliwość kreatywnego spędzania wolnego czasu Rodziców z dzieckiem, co daje możliwość budowania i umacniania relacji rodzinnych. Przykładem takiej rodzinnej gry, która angażuje do zabawy całą rodzinę, jest rekomendowana przez naszych psychologów integracyjna gra rodzinna PYTAKI. Grę polecamy każdemu, szczególnie jednak sprawdza się w terapii dzieci autystycznych, które mają problemy z wyrażaniem i nazywaniem uczuć. PYTAKI z powodzeniem wykorzystywane są także przez psychologów. Zapraszamy do zapoznania się z grą Pytaki.

Mega gry edukacyjne dla 4 i 5 latka

Zupełnie innowacyjnym, kreatywnym i posiadającym nieoceniony wymiar edukacyjny jest szczególnie polecane przez nasz sklep rozwiązanie MEGA GIER edukacyjnych dla 4 i 5 latka. Dzięki swoim niestandardowym wymiarom, solidnemu wykonaniu i zastosowaniu barwnych kolorów, gry angażują dzieciaki do kreatywnej zabawy rozwijającej fantazję, a także strategiczne myślenie. Liger.net.pl w swojej ofercie posiada kilka MEGA GIER EDUKACYJNYCH dla 4 i 5 latka.

MEGA GRA EMOCJE

(150 x 160 cm) efektywnie wspomaga rozwój poznawczy i intelektualny, trenuje pamięć, spostrzegawczość i koncentrację poprzez analizę wzrokową. Jest to doskonałe rozwiązanie edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu.
Mega Gra Emocje - Gry edukacyjne dla 4 i 5 latka

MEGA GRA CHIŃCZYK

o wymiarach jeszcze większych, niż poprzednio prezentowana pozycja (220x220 cm) zachęca piękną kolorystyką i doskonale nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniach jak i w plenerze. MEGA GRA CHIŃCZYK to odpowiednik świetnie wszystkim znanej i lubianej gry planszowej Chińczyk. Polecamy ją szczególnie grupom przedszkolnym.

Mega Gra Chińczyk dla 4 i 5 latka

MEGA GRA DRZEWA I DRABINY

Kolejną propozycją gier edukacyjnych dla 4-o i 5-o latka jest MEGA GRA DRZEWA I DRABINY (150x150 cm), która dzięki prostym, jasnym zasadom, daje dzieciom mnóstwo przyjemności i satysfakcji z gry. Rozwija także sferę poznawczą i uczy zdrowej rywalizacji w grupie.

Mega gra edukacyjne drzewa i drabiny

Gry edukacyjne i terapeutyczne gry planszowe dla 4 i 5 latka

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo gry edukacyjne dla 4-o i 5-o latka w rożnych formach. Posiadamy także standardowe rozwiązania, jakimi są edukacyjne i terapeutyczne gry planszowe. Do kontynuacji terapii logopedycznej w domu polecamy szczególnie te, które utrwalają ćwiczony na zajęciach logopedycznych materiał. Gry te są przemyślane i opracowane w taki sposób, że dziecko będzie miało satysfakcję z zabawy, nie będzie zaś kojarzyło pracy z nauką czy terapią.

SZUMI I SZELEŚCI WĄŻ LOGOPEDYCZNY

Znakomitą pozycją, niezwykle lubianą przez dzieci i rekomendowaną przez logopedów, jest gra SZUMI I SZELEŚCI WĄŻ LOGOPEDYCZNY. Dzięki tej grze mamy możliwość ciekawego i kreatywnego przyswajania głosek szeregu szumiącego i ciszącego oraz ćwiczeń w zakresie analizy i syntezy.

Gra logopedyczna szumi i szeleści wąż logopedyczne

Gry logopedyczne typu memory

Polecamy także specjalistyczne gry logopedyczne typu memory oraz logopedyczne zagadki, które dzieci uwielbiają i chętnie po nie sięgają. Gry te utrwalają ćwiczone podczas terapii głoski i idealnie nadają się do kontynuacji terapii w domu.

Gra Memo Rerki dla 4 latka

Polecamy:

Gry usprawniające terapię logopedyczną

Nasz sklep, jako proponujący zróżnicowane pomoce do terapii logopedycznej, w swej ofercie posiada całą gamę gier usprawniających terapię logopedyczną. Poniżej zamieszczamy dla Państwa kilka linków odsyłających do poszczególnych gier z zakresu terapii logopedycznej i edukacji:

Po więcej rozwiązań z zakresu gier edukacyjnych dla 4- o i 5-o latka zapraszamy do kategorii Gry Edukacyjne i Logopedyczne.

Comments (0)

No comments at this moment
Only registered and logged customers can add comments