Kapitan Nauka Emocje. Karty obrazkowe

19,90 zł
Brutto

Pomoc Karty obrazkowe  + poradnik Emocje 2+ (karty obrazkowe + poradnik) pomaga rozpoznawać i nazywać podstawowe uczucia. Świetna pomoc i zabawa z kartami i wskazówkami psychologów  wspierająca rozwój emocjonalny i społeczny dziecka.

Ilość

Pomoc Karty obrazkowe  + poradnik Emocje 2+ (karty obrazkowe + poradnik) pomaga rozpoznawać i nazywać podstawowe uczucia. Skupia się na takich emocjach jak: radość, smutek, zaskoczenie, gniew. Dzieci nauczą się je rozróżniać i nazywać w naturalny sposób, można je wykorzystywać podczas wspólnej zabawy z rodzicami, opiekunami. Karty można wykorzystywać do nazywania emocji osób przybywających w otoczeniu. Praktyczny sposób sposób na poznanie świata emocji.


Prezentowany zestaw Emocje 2+ zawiera poradnik dla opiekunów i 17 kart obrazkowych. Na kartach zamieszczone są kolorowe, realistyczne fotografie twarzy osób w różnym wieku (awers) oraz wyrazy ekspresywne (rewers). Ćwiczenia i zabawy z kartami wspierają naukę rozpoznawania emocji wyrażonych za pomocą mimiki twarzy, a wyrazy ekspresywne pomagają wyrazić uczucia przedstawione na obrazku wpływają pozytywnie na zasób słownictwa dziecka, wspierając  tym samym rozwój mowy. Przy wykorzystaniu pomocy dzieci będą miały okazję, by nauczyć się rozpoznawać i nazywać sytuacje społeczne, w których ludzie odczuwają określone stany emocjonalne. Pomoc przyczyni się do tego by maluchy mogły lepiej radzić sobie z własnymi emocjami i rozumieć uczucia innych.

Poradnik z komentarzem Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, dotyczący rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci oraz pomysły na gry i zabawy.
Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Wpływają na:
rozwój mowy, nauki czytania, poznawania świata, koordynacji oko-ręka

Oprawa: twarda

Format: 11x11x2,5 cm

Specyficzne kody

Podobne produkty