Emocje 1
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Emocje i twarze. Poznajemy emocje - zestaw magnetyczny.

135,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Emocje - zestaw magnetyczny dzięki któremu możemy tworzyć różne twarze. Kreatywna układanka do wykorzystania podczas ćwiczeń, terapii i zbaw z dziećmi. Zestaw zawiera trzy tablice magnetyczne na których może układać różne twarze pokazujące stan emocjonalne. Do dyspozycji oprócz tablic magnetycznych pomoc zawiera 31 elementów w postaci wykrojonych magnesów.

Prezentowane rozwiązanie w przyjemny i przystępny sposób wprowadza  w odmienne stany emocjonalne. Układanka uczy dzieci nazywania i wskazywania na własne uczucia i emocje. Pomoc pozwala także na odtwarzanie przez dziecko emocji, które widzi, bądź zna z otoczenia. Może być przydatna szczególnie wtedy, kiedy dziecko ma problem z rozpoznawaniem stanów emocjonalnych.

Wyrażanie własnych emocji przez dziecko w sposób szczególny pozwala mu zrozumieć siebie, relacje z rówieśnikami i dorosłymi dodatkowo ułatwia funkcjonowanie w grupie, dodatkowo jest to ciekawa i kreatywna zabawa.

Pomoc będzie szczególnie przydatna w terapii dzieci ze spektrum autyzmu, które mają często problemy z wyrażaniem i nazywaniem własnych emocji. Jest też skutecznym narzędziem pozwalającym najmłodszym dzieciom rozpoznawać stany emocjonalne. Rozwiązanie to znajdzie szeroki zastosowanie procesie terapii logopedycznej, psychologicznej i pedagogicznej.

Całość opakowania ma wymiary 5,4 x 24,4 cm 

Specyficzne kody

Podobne produkty