Autyzm. Ćwiczenia stolikowe

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny

55,00 zł
Brutto

Pomoc Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny przeznaczona jest do kształtowania i ćwiczeń językowych. Zapewnia także wsparcie w obszarze umiejętności poznawczych, które często są zaburzone u dzieci ze spektrum autyzmu.

Ilość

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny to pomoc przeznaczona dla dzieci z autyzmem ale także dla tych, którym potrzebne jest wsparcie w zakresie umiejętności poznawczych oraz w rozwijaniu języka i komunikacji.

Pomoc ta z pewnością wzbudzi zainteresowanie wśród terapeutów i logopedów, którzy pracują z dziećmi w oparciu o pozostałe części opracowania Autyzm. Ćwiczenia stolikowe.

Pomoc ta przygotowana została w formie kolorowych, przejrzystych i czytelnych ilustracji, które prezentowane są na dużym formacie - stanowi to dodatkową zachętę dla najmłodszych. Dzięki odpowiednio dobranemu materiałowi, pacjent ma możliwość pracy i ćwiczeń w zakresie:

- czytania i pisania sylab otwartych,
- łączenia sylab w proste wyrazy i zdania,
- kształtowania rozumienia pytań,
- prawidłowego trzymania narzędzia pisarskiego,
- planowania ruchu ręki,
- analizy i syntezy słuchowej i wzrokowej.

Pomoc tę kierujemy zarówno do nauczycieli, logopedów, jak i do rodziców, którzy chcą kontynuować pracę w środowisku domowym.

Blok terapeutyczny można używać razem z pomocą Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Część 3 (jako uzupełnienie) lub jako niezależną pozycję (materiał do opracowania sylab, liczb, figur geometrycznych oraz wsparcia rozwoju funkcji poznawczych i językowych).

Autorka: Agnieszka Bala

Format:  33 cm x 24 cm

Liczba kart: 46

Specyficzne kody