Kolumna wodna 190x20 cm sterowana kostką

5 900,00 zł
Brutto

Kolumna wodna sterowana za pomocą kostki to urządzenie terapeutyczne, które sprawdza się na zajęciach prowadzonych w specjalnych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz salach do terapii. Pozwala na skupianie uwagi i koncentrację na bodźcach.

Ilość

Kolumna wodna działa terapeutycznie, wyciszająco i odprężająco w zakresie dotyku i wzroku. Działa w sposób szczególnie intensywny na osoby z głębokimi upośledzeniami. Sterowanie za pomocą kostki, umożliwia osiąganie zróżnicowanych i pobudzających układ nerwowy, efektów świetlnych. Powoduje to osiągnięcie wysokiego poziomu koncentracji i uwagi oraz motywacji do uczestnictwa w działaniach terapeutycznych.

Urządzenie - Kolumna wodna, dzięki zastosowaniu odpowiednich funkcji, umożliwia sterowanie kolorem i nasyceniem bąbelków powietrza poprzez zastosowanie dźwięku lub dotyku. Kolumna wodna sterowana jest za pomocą kostki. Istnieje możliwość wydłużania bądź skracania czasu sterowania kolorem i nasyceniem bąbelków. Podczas terapii mamy możliwość wyboru 16 kolorów świecenia, możemy zatrzymać kolor, a także wybrać 4 częstotliwości zmiany barwy - błyskanie, migotanie, blaknięcie, płynne przechodzenie.

Jaka jest funkcja kostki?

Kostka to kontroler bezprzewodowy wykonany wewnątrz z pianki poliuretanowej, zaś z zewnątrz pokryta jest skórą ekologiczną, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zewnętrzna warstwę kostki należy przecierać wilgotna szmatką.

Obudowa: płyta laminowana # 18 mm dąb Cortona.

Specyficzne kody