Magnetyczna pomoc emocje
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Wyrażamy emocje. Zestaw magnetyczny chłopiec

59,00 zł
Brutto

Zestaw magnetyczny Wyrażamy emocje jest pomocą i zabawką terapeutyczną, z której mogą korzystać psychologowie, pedagodzy i terapeuci pracujący z dziećmi, dla których rozmowa o emocjach i uczuciach, nie należy do najłatwiejszych. Za pomocą magnesów, dziecko układa twarz chłopca, który może być radosny, uśmiechnięty, zły, sfrustrowany, rozżalony... Wszystko zależy od aktualnej kondycji układającego. Gra daje naprawdę duże możliwości i jest znakomitą formą komunikacji terapeuty bądź rodzica z dzieckiem.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Pomoc Wyrażamy emocje to zestaw magnetyczny w formie książki z 63 elementami magnetycznymi, które dziecko umieszcza na planszy. Poprzez zabawę, maluch ma możliwość tworzenia różnych twarzy, o zmiennych stanach emocjonalnych i wyrażających różne nastroje. Zestaw, dzięki dużej liczbie kolorowych magnetycznych elementów, daje szerokie możliwości działania i tworzenia coraz to nowych twarzy z emocjami.

Zestaw magnetyczny ma szerokie możliwości zastosowania, sprawdzi się świetnie, jako pomoc w gabinecie psychologa, który może wykorzystać go do rozmowy na temat odczuć, myśli i emocji dziecka. Jak wiadomo takie rozmowy nie należą do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych dlatego też maluch może po prostu ułożyć na magnetycznej podstawie to, co aktualnie czuje. Rozwija także koordynację wzrokowo-ruchową, precyzję palców i motorykę małą. Przyczynia się do rozwoju słownika czynnego. Zestaw magnesów do układania dla chłopców.

Zestaw składa się z :

- solidnie wykonanej i wzmocnionej magnetycznej książki zamykanej na gumkę, w środku znajdziemy planszę z konturami twarzy dziewczynki,
- 66 elementów magnetycznych do wyrażania emocji i układania twarzy,
- 9 kart z przykładowymi buźkami do ułożenia.

Wymiary opakowania: 26,5 x 20,5 x 4,5 cm

Rekomendowany wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE

Polecamy, jako pomoc do gabinetów psychologicznych, terapeutycznych i logopedycznych.

Specyficzne kody

Podobne produkty