Abecadło. Gra edukacyjna

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Abecadło jest to edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych. Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą dlatego też może być z powodzeniem wykorzystywana do zajęć dydaktycznych w grupach przedszkolnych.

Do gry wybrano słownictwo, które ma związek z najbliższym otoczeniem dziecka, a także litery pisane (wielka i mała litera), dające dobry wzorzec w przyszłej edukacji wczesnoszkolnej.

Zawartość opakowania: pierwszy kartonik - litery (mała i wielka) napisane na linijkach, drugi kartonik - desygnat rozpoczynający się na daną literę; a także instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory są dopasowane do stopnia rozwoju dziecka.

Gra wspomaga rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację oko-ręka, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność.

Polecamy, jako pomoc dydaktyczną do przedszkoli.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Abecadło. Gra edukacyjna

Abecadło. Gra edukacyjna

Abecadło jest to edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych od producenta TREFL. Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii