Gra edukacyjna - Ciało człowieka

Gra edukacyjna - Ciało człowieka

22,00 zł
Brutto

Mały Odkrywca idzie do szkoły - Ciało człowieka to gra zawierająca 150 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności dotyczących budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Ilość

Mały Odkrywca idzie do szkoły - Ciało człowieka to gra zawierająca 150 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności dotyczących budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Pytania podzielone są na 4 kategorie: Narządy i ich funkcjonowanie, Układ ruchu, Co to jest? oraz Tak czy nie?. Trzy warianty rozgrywki gwarantują wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny, będącą doskonałym połączeniem zabawy i nauki.

Gra trenuje pamięć, ćwiczy umiejętność skupienia uwagi oraz logicznego myślenia.

Wszystkie pozycje zostały opracowane przez zespół specjalistów z różnych dziedzin: pedagogiki, filologii, logopedii, socjologii oraz psychologii. Każda z gier została przygotowana, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dziecka: rozwija myślenie logiczno-matematyczne, stymuluje rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, trenuje pamięć i koncentrację, pobudza wyobraźnię oraz kreatywność. Nasze produkty to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem. 

Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Gra rekomendowana dla dzieci od 7. roku życia.

Specyficzne kody

Podobne produkty