Piankowy tunel sensoryczny - kot

Nowy

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Piankowy tunel sensoryczny składa się 8 miękkich brył-klocków, łączonych ze sobą mocnymi rzepami. Przygotowany do zabawy tunel, ma wymiary: 80 x 90 x 180 cm.

Elementy wykonane są z pianki i pokryte odporną na ścieranie skórą ekologiczną, łatwą do utrzymania w czystości (skajem). Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego z łatwością można również zdjąć pokrowiec i wyczyścić.

Surowce użyte do produkcji klocków, cechują żywe i atrakcyjne kolory, a ich wielobarwność z pewnością działa zachęcająco do wesołych zabaw.

Kąciki wyposażone w klocki piankowe, stanowią niewątpliwą atrakcję. Dzieci chętnie tworzą z nich różne konstrukcje: domki, zamki, wieże lub tory przeszkód, co rozwija wyobraźnię i zachęca do współpracy i zabaw grupowych.

Tunel jest doskonałą pomocą do organizowania zabaw ruchowych i ćwiczeń gimnastycznych. Idealnie sprawdza się także w salach do integracji sensorycznej.

Każdy zestaw komponujemy w taki sposób, aby po złożeniu stanowił jedną bryłę, dzięki czemu jest praktyczny w przechowywaniu, zajmując jak najmniej miejsca.

Wyrób nie zawiera ftalanów. Produkt polski najwyższej jakości.

Polecamy w terapii SI, do sal rehabilitacyjnych i przedszkolnych.

Uwaga!!!

Termin realizacji ustalamy indywidualnie - standardowo do 4 tygodni.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Piankowy tunel sensoryczny - kot

Piankowy tunel sensoryczny - kot

Piankowy tunel sensoryczny składa się 8 miękkich brył-klocków, łączonych ze sobą mocnymi rzepami. 

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii