Drewniane marakasy do terapii logopedycznej (2 szt.) - pszczółki

Nowy

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Drewniane marakasy znakomicie sprawdzają się nie tylko podczas zajęć muzycznych ale także podczas terapii logopedycznej. Stanowią doskonałe narzędzie wykorzystywane przez logopedów pracujących metoda wero-tonalną. Przy ich pomocy kształtuje się właściwe tempo, melodię, rytm i prozodię mowy - elementy niezbędne do prawidłowej komunikacji. Nasze marakasy wykonane są z drewna, dzięki czemu wydają bardzo przyjemny i nie męczący dla ucha dźwięk. Bardzo dobrze sprawdzają się także w terapii dzieci z nadwrażliwością słuchową. Oczywiście instrument rozwija zainteresowanie dziecka muzyką, kształtuje słuch fizyczny,a także przyczynia się do rozwoju słuchu fonemowego. Chętnie wykorzystywany przez logopedów i nauczycieli do prowadzenia zajęć grupowych z logorytmiki.

Zestaw zawiera dwa marakasy - pszczółki oraz podstawkę. Zapakowany w estetyczne pudełko. Rączka i podstawa - lakierowane drewno, czasza - tworzywo.

Pomoc przeznaczona jest dla najmłodszych, już od narodzin, przebadany pod względem toksyczności w kontakcie ze śliną dziecka. 
Wymiary: 17,5 x 5,5cm.

Polecamy w terapii logopedycznej.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Drewniane marakasy do terapii logopedycznej (2 szt.) - pszczółki

Drewniane marakasy do terapii logopedycznej (2 szt.) - pszczółki

Drewniane marakasy znakomicie sprawdzają się nie tylko podczas zajęć muzycznych ale także podczas terapii logopedycznej.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii