Kubek treningowy, logopedyczny REFLO

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Kubek treningowy REFLO polecany jest dla dzieci już od 6.miesiąca życia. Sprawdza się idealnie podczas nauki picia z kubka i przynosi korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Dzieci (często są to właśnie niemowlęta) odczuwają dużą satysfakcję i silną motywację do dalszej nauki picia, ponieważ płyn przedostaje się z kubeczka w łatwy sposób. Dzieci spostrzegają, że samodzielnie piją z takiego samego naczynia, co dorośli (nie zaś z butelki). Jest to znakomite przejście z picia podawanego w butelce na picie z kubeczka. Rodziców z kolei cieszy fakt, że dziecko pijąc, nie wylewa zawartości na ubranie, a przy tym poznaje dorosły, dojrzały sposób przyjmowania płynów.

REFLO nie posiada uchwytów (uszu), co jest dodatkową ogromną zaletą ponieważ dziecko obiema dłońmi chwyta za naczynie, tym samym równomiernie rozkładając siły na kubku.

Co najważniejsze - kubek terningowy REFLO pozwala wyeliminować - tak zgubne dla rozwoju zgryzu i wymowy - picie z butelek z tzw. niekapkami. Jest on neutralny dla zgryzu dziecka, co jest niezwykle ważne szczególnie podczas procesu rośnięcia zębów i kształtowania się prawidłowego zgryzu.

Specjalna wkładka (wieczko, zatyczka), zapewnia równomierne wypływanie płynu. Ten sam strumień napoju wypływa w każdym fragmencie brzegu kubka, niezależnie od kąta nachylenia.

Kubek znakomicie sprawdzi się także dla osób leżących, ponieważ można z niego pić w pozycji półleżącej.

Kubek nie zawiera BPA oraz ftalanów. Może być myty w zmywarce (na górnej półce).

Pojemność kubka z włożoną wkładką: 170 ml, bez wkładki 280 ml.

Kubek oraz wieczko są półprzezroczyste, co zapewnia dodatkową kontrolę nad spożywanym płynem. Jest to szczególnie ważne podczas nauki picia.

Kubek REFLO polecany jest przez logopedów, terapeutów i ortodontów.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Kubek treningowy, logopedyczny REFLO

Kubek treningowy, logopedyczny REFLO

Kubek treningowy REFLO polecany jest dla dzieci już od 6.miesiąca życia. Sprawdza się idealnie podczas nauki picia z kubka i przynosi korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii