Gra edukacyjna - Litery i słowa

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Litery i słowa to zbiór gier edukacyjnych, które w przyjazny sposób wprowadzają dziecko w świat liter i słów. Uczestnik gry rozwija swoje umiejętności werbalne, rozszerza zasób słów, uczy się budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą. Ćwiczy rozpoznawanie liter i budowanie z nich słów. Gra jest doskonałym wstępem do nauki czytania i pisania. Ponadto gry ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, trenują pamięć i koncentrację, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.  Rozwijają też myślenie logiczno-matematyczne, stymulują rozwój słownictwa i zdolności komunikacyjne. 

Prezentowane gry to połączenie zabawy z elementami edukacyjnymi, a jednocześnie twórcze pomysły na spędzenie czasu z dzieckiem. 

Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia.
Liczba graczy: 1-4

Polecamy pedagogom, terapeutom i rodzicom.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Gra edukacyjna - Litery i słowa

Gra edukacyjna - Litery i słowa

Litery i słowa to zbiór gier edukacyjnych, które w przyjazny sposób wprowadzają dziecko w świat liter i słów. Uczestnik gry rozwija swoje umiejętności werbalne, rozszerza zasób słów, uczy się budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą. Ćwiczy rozpoznawanie liter i budowanie z nich słów. 

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii