Ładnie mówię głoski sz, ż, cz, dż. Pomoc logopedyczna

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Ładnie mówię głoski sz, ż, cz, dż to pomoc logopedyczna, którą należy wykorzystywać po wywołaniu trudnych dla dziecka głosek w izolacji oraz utrwaleniu ich poprawnej artykulacji w sylabach. Może być cenną pomocą wykorzystywaną zarówno przez logopedów, pedagogów, jak też przez rodziców w czasie zabaw z dzieckiem w domu. Dziecko bawiąc się, ćwiczy artykulację trudnych głosek: sz, ż, cz, dż w różnych pozycjach wokalicznych i różnym sąsiedztwie fonetycznym.

Ładnie mówię głoski SZ Ż CZ DŻ to trzy zestawy odpowiednio dobranych obrazków (razem 70 sztuk). Na żadnym z obrazków nie ma przedmiotu, w którego nazwie występuje głoska R. W tym okresie rozwoju mowy dziecka jest to głoska sprawiająca równie dużo trudności. Podstawowa zasada gier polega na dobieraniu obrazków w pary. W pudełku znajdą Państwo wiele propozycji gier z wykorzystaniem zdjęć wchodzących w skład kompletu.

Polecamy logopedom i rodzicom do utrwalania głosek sz, ż, cz, dż w domu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Ładnie mówię głoski  sz, ż, cz, dż. Pomoc logopedyczna

Ładnie mówię głoski sz, ż, cz, dż. Pomoc logopedyczna

Ładnie mówię głoski sz, ż, cz, dż to pomoc logopedyczna, którą należy wykorzystywać po wywołaniu trudnych dla dziecka głosek w izolacji oraz utrwaleniu ich poprawnej artykulacji w sylabach.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii