Pacynka logopedyczna Krokodyl

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Pacynka Krokodyl to niezawodny przyjaciel każdego logopedy, terapeuty i... pacjenta. Przychodzi z pomocą w chwilach słabości i zwątpienia, kiedy terapeucie brakuje już pomysłów, jak zainteresować często znudzonego i zmęczonego terapią małego pacjenta. Pacynka pomaga w inicjowania kontaktu oraz daje okazję do spontanicznej zabawy. Wspiera dziecko w rozwijaniu słownictwa, opowiadania i prowadzenia dialogu. Swobodnie zachęca do współpracy i pobudza wyobraźnię. Z powodzeniem można wykorzystywać je do wspomagania rozwoju mowy, a zwłaszcza w pracy nad usprawnianiem narządów artykulacyjnych i przy wywoływaniu głosek. Pacynka to narzędzie, które logopeda może wykorzystać w wielu obszarach swojej pracy z dziećmi: ćwiczenia artykulacyjne, ćwiczenia połykania, naśladowanie dźwięków, powtarzanie słów, nauka kolorów, kształtów, nauka czytania. Pacynki mogą także służyć jako pomoce logopedyczne nauczycielom w przedszkolach, którzy także pracują nad poprawną wymową i wzbogaceniem słownictwa dzieci. Pacynka to również znakomita pomoc dla rodziców, która zachęca do systematycznej pracy i kontynuowania ćwiczeń wykonywanych z logopedą.

Pacynki można wykorzystać także w pracy terapeutycznej w opóźnionym rozwoju mowy, upośledzeniu umysłowym, autyzmie i terapii niepłynności.

Świetnie sprawdza się także, jako pomoc w przedstawieniach kukiełkowych.

Krokodyl renomowanej firmy goki, wykonany jest estetycznie, z wysoko jakościowych materiałów, jest odporny na uszkodzenia.

Długość: 39 cm.

Polecamy logopedom, terapeutom, pedagogom i rodzicom.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pacynka logopedyczna Krokodyl

Pacynka logopedyczna Krokodyl

Pacynka Krokodyl to niezawodny przyjaciel każdego logopedy, terapeuty i... pacjenta.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii