Logopedyczne gry planszowe - Sadzawka i Pszczółki Gadułki

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

"Sadzawka" i "Pszczółki Gadułki" to gry logopedyczne mające na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek, poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej, tak ważnej w nauce mówienia, czytania i pisania. W czasie gry dzieci uczą się wymowy poprzez zabawę, ćwicząc dodatkowo spostrzeganie, pamięć wzrokową i słuchową, koncentrację uwagi oraz myślenie. Każda z prezentowanych gier pozwala na kilka wariantów rozgrywki, można więc dobrać odpowiednią formę zabawy w zależności od wieku dziecka, jego umiejętności czy liczby graczy. Gry można wykorzystać do zabawy w domu z rodziną, w szkole, w pracy terapeutycznej z logopedą. Ponadto są doskonałą pomocą zarówno do pracy indywidualnej, z dzieckiem, jak i do pracy grupowej.

Sadzawka - gra przeznaczona do terapii głosek s, z, c, dz (nagłos, śródgłos, wygłos)

Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek s, z, c, dz (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 graczy. Gra polega na przejściu pionkiem (pionkami) po białych polach znajdujących się w sadzawce. W grze można wykorzystać od 1 do 4 pionków. Grę rozpoczyna gracz, który wyrzuci kostką 6 oczek. Wówczas ustawia się on na dowolnym  obrazku (na białym tle) znajdującym się w jednym  z rogów lub boków sadzawki. 

Pszczółki Gadułki - gra przeznaczona do terapii głosek k, g (nagłos, śródgłos, wygłos).

Prezentowane gry zapewniają wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny, jednocześnie stanowią kontynuację terapii prowadzonej w gabinecie logopedycznym. Uczą kreatywnego myślenia, pobudzają wyobraźnię i kierunkują na naukę zdrowej rywalizacji.

Zawartość pudełka: plansza, 16 pionków (4 kolory), kostka do gry, instrukcja.

Polecamy w terapii logopedycznej oraz do utrwalania głosek w domu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Logopedyczne gry planszowe - Sadzawka i Pszczółki Gadułki

Logopedyczne gry planszowe - Sadzawka i Pszczółki Gadułki

"Sadzawka" i "Pszczółki Gadułki" to gry logopedyczne mające na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek, poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej, tak ważnej w nauce mówienia, czytania i pisania. 

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii