Pacynka logopedyczna - krokodyl

Nowy

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Wyślij do znajomego

Pacynka logopedyczna - krokodyl

Pacynka logopedyczna - krokodyl

Pacynka logopedyczna Krokodyl to niezawodny przyjaciel każdego logopedy, terapeuty i... pacjenta. 

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Pacynka logopedyczna - przyjazny Krokodyl

Pacynka logopedyczna Krokodyl to niezawodny przyjaciel każdego logopedy, terapeuty i... pacjenta. Przychodzi z pomocą w chwilach słabości i zwątpienia, kiedy terapeucie brakuje już pomysłów, jak zainteresować często znudzonego i zmęczonego terapią małego pacjenta. Pacynka logopedyczna pomaga w inicjowania kontaktu oraz daje okazję do spontanicznej zabawy. Pacynka logopedyczna wspiera dziecko w rozwijaniu słownictwa, opowiadania i prowadzenia dialogu. Swobodnie zachęca do współpracy i pobudza wyobraźnię. Z powodzeniem można wykorzystywać pacynki logopedyczne do wspomagania rozwoju mowy, a zwłaszcza w pracy nad usprawnianiem narządów artykulacyjnych i przy wywoływaniu głosek.

Pacynka logopedyczna - możliwości wykorzystania

Pacynka logopedyczna to narzędzie, które logopeda może wykorzystać w wielu obszarach swojej pracy z dziećmi: ćwiczenia artykulacyjne, ćwiczenia połykania, naśladowanie dźwięków, powtarzanie słów, nauka kolorów, kształtów, nauka czytania. Pacynki logopedyczne mogą także służyć jako pomoce logopedyczne nauczycielom w przedszkolach, którzy także pracują nad poprawną wymową i wzbogaceniem słownictwa dzieci. Pacynka logopedyczna to również znakomita pomoc dla rodziców, która zachęca do systematycznej pracy i kontynuowania ćwiczeń wykonywanych z logopedą.

Pacynki logopedyczne można wykorzystać także w pracy terapeutycznej w opóźnionym rozwoju mowy, upośledzeniu umysłowym, autyzmie i terapii niepłynności.

Świetnie sprawdza się także, jako pomoc w przedstawieniach kukiełkowych.

Krokodyl renomowanej firmy goki, wykonany jest estetycznie, z wysoko jakościowych materiałów, jest odporny na uszkodzenia.

Długość: 39 cm.

Polecamy logopedom, terapeutom, pedagogom i rodzicom.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pacynka logopedyczna - krokodyl

Pacynka logopedyczna - krokodyl

Pacynka logopedyczna Krokodyl to niezawodny przyjaciel każdego logopedy, terapeuty i... pacjenta. 

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii