Cyrk - książka magnetyczna

Nowy

Sevi


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Książka magnetyczna cyrk zawiera propozycje zabaw dla dzieci, dzięki którym bez wychodzenia z domu, mogą przenieść się na arenę cyrkową i podziwiać sceniczne akrobacje! Pomoc rozwija u dzieci słownictwo, mowę opowieściową oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Dzięki bogatej i żywej kolorystyce, pomoc stymuluje narząd wzroku, zaś poszczególne elementy związane z cyrkiem (zwierzęta, ludzie), pozwalają dziecku poznać jego strukturę. Ponadto dziecko ma możliwość samodzielnego manipulowania elementami układanki, właściwego ich dopasowywania i dobierania. Możliwość zastosowań tej pomocy jest właściwie nieograniczona. Znakomicie sprawdza się zarówno w gabinecie logopedy, psychologa, pedagoga, w salach przedszkolnych oraz w domowym zaciszu.
Zestaw zawiera 45 elementów (magnesów) oraz 3 różne magnetyczne plansze (tła).
Wymiary: 26 x 19 x 4 cm.
Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Polecamy w terapii logopedycznej, psychologicznej, pedagogom i rodzicom. Świetnie sprawdzi się także w terapii dzieci ze spektrum autyzmu.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Cyrk - książka magnetyczna

Cyrk - książka magnetyczna

Książka magnetyczna cyrk zawiera propozycje zabaw dla dzieci, dzięki którym bez wychodzenia z domu, mogą przenieść się na arenę cyrkową i podziwiać sceniczne akrobacje! Pomoc rozwija u dzieci słownictwo, mowę opowieściową oraz myślenie przyczynowo-skutkowe.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii