Dom - książka magnetyczna

Nowy

Sevi

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Magnetyczna układanka w książce - dom, spełnia różne funkcje i zapewnia dziecku długotrwałą, kreatywną i twórczą zabawę. Rozwija zmysł wzroku (dzięki bogatej, intensywnej kolorystyce), motorykę małą, koordynację oko-ręka, uczy myślenia przyczynowo-skutkowego oraz wzbogaca wyobraźnię i spostrzegawczość. Dzieci uwielbiają godzinami "bawić się w dom", wcielać się w różne role, urządzać swoje mieszkanie, pokoje, przestawiać w nich meble, zmieniać dekoracje... Możliwości zabaw jest nieograniczona ilość - wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności dziecka. Pomoc znakomicie rozwija słownictwo, mowę opowieściową oraz planowanie motoryczne. Książeczka znakomicie sprawdza się zarówno w gabinecie logopedy, psychologa, pedagoga, w salach przedszkolnych oraz w domowym zaciszu. 

Zestaw zawiera 57 elementów (magnesów) oraz 3 różne magnetyczne plansze (tła).

Wymiary: 26 x 19 x 4 cm.

Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Polecamy w terapii logopedycznej, psychologicznej, pedagogom i rodzicom. Pomoc znakomicie sprawdza się w terapii dzieci ze spektrum autyzmu.

 

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Dom - książka magnetyczna

Dom - książka magnetyczna

Magnetyczna układanka w książce - dom, spełnia różne funkcje i zapewnia dziecku długotrwałą, kreatywną i twórczą zabawę.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii