Piasek kinetyczny (sensoryczny) 2 kg ZIELONY!

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Tzw. piasek kinetyczny, inaczej nazywany piaskiem sensorycznym, posiada liczne zalety - pełni funkcje terapeutyczne, gdyż jest bardzo dobrze tolerowany przez dzieci nadwrażliwe na dotyk. Stymuluje pracę palców i rozwija motorykę dłoni. Zapewnia wspaniałe doznania dotykowe i rozwija wyobraźnię. Piasek sensoryczny zbliżony jest wyglądem do naturalnego, a jednocześnie jest znacznie bardziej plastyczny i miły w dotyku. Dziecko dotykając piasku ma wrażenie, że ten przesypuje się przez jego ręce, a mimo tego piasek cały czas można formować jak plastelinę. Wielką zaletą piasku jest to, że można używać go w domu czy sali przedszkolnej bez obaw o zabrudzenia i bałagan. Pozwala na tworzenie wielu kreatywnych i autorskich budowli.

Właściwości produktu:

  • miękki i miły w dotyku,
  • nie wysycha - wiecznie mokry,
  • łatwy do formowania, krojenia,
  • rozwija motorykę dłoni,
  • rozwija wyobraźnię - można z niego formować niezliczoną ilość konstrukcji, zamków, zwierząt.

W zestawie znajduje się 2 kg piasku sensorycznego. Całość w wygodnym pojemniku z uchwytem. Po wysypaniu piasku do wiaderka można go w nim wygodnie przechowywać, co odróżnia produkt od piasków sprzedawanych w opakowaniach kartonowych. Piasek sensoryczny zbliżony jest wyglądem do naturalnego, a jednocześnie jest znacznie bardziej plastyczny i miły w dotyku.

Piasek został wyprodukowany w Polsce, z polskiego piachu z domieszkami stosownych polimerów. Piasek jest koloru zielonego.
Polecamy w terapii integracji sensorycznej.

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Piasek kinetyczny (sensoryczny) 2 kg  ZIELONY!

Piasek kinetyczny (sensoryczny) 2 kg ZIELONY!

Piasek kinetyczny, sensoryczny posiada wiele zalet.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii