Puzzle warstwowe drewniane - Pory roku

Puzzle warstwowe drewniane - Pory roku

41,00 zł
Brutto

Drewniane puzzle warstwowe to solidna i bardzo kreatywna zabawka dla dzieci. Trudność polega na ułożeniu aż czterech warstw puzzli. Każda warstwa to inna pora roku.

Ilość

Drewniane puzzle warstwowe to solidna i bardzo kreatywna zabawka dla dzieci. Trudność polega na ułożeniu aż czterech warstw puzzli. Każda warstwa to inna pora roku. Układanie więc tych puzzli sprzyja poznawaniu pór roku i pozwala dziecku na spostrzeżenie zmian zachodzących w przyrodzie. Każda warstwa przedstawia ten sam obrazek, ale w innej scenerii. Dziecko uczy się rozpoznawać typowe dla każdej pory roku warunki pogodowe. Układanka puzzle warstwowe to świetna zabawa, w czasie której dziecko poćwiczy koncentrację, cierpliwość, logiczne myślenie oraz zręczność. Pomoc rozwija także mowę opowieściową i uczy myślenia przyczynowo-skutkowego.

Całość wykonana jest z drewna. W zestawie znajdują się 54 klocki do ułożenia na czterech warstwach. Klocki są nieregularne co stanowi dodatkowe utrudnienie. Dzięki warstwowemu układaniu złożona zabawka nie zajmuje dużo miejsca.

Pomoc przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Polecamy terapeutom, logopedom i rodzicom.

Wymiary: 20 x 20 x 1,5cm

Posiada deklarację zgodności CE.

Polecamy logopedom, terapeutom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty