Postacie i zawody - układanka magnetyczna. Zabawka i pomoc rozwojowa dla chłopca

79,00 zł
Brutto

Pomoc magnetyczna rozwija i usprawnia zdolności motoryczne oraz rozwija kreatywność i dziecięcą wyobraźnię. Z tą zabawką dziecko nigdy nie będzie się nudzić.

Ilość

Przebieranie, stwarzanie nowych postaci, dopasowywanie ubrań i "kreślenie" ludzkich stanów emocjonalnych, to pasjonujące i twórcze zadania, które dzieci wręcz uwielbiają. Pomoc magnetyczna Postacie i zawody stanie się inspiracją do zabaw zarówno w domu, przedszkolu, jak i na zajęciach terapeutycznych. Zabawka ta rozwija kreatywne myślenie, pobudza wyobraźnię, stwarza okazję do mówienia o swoich stanach emocjonalnych i uczuciach, a także kształtuje umiejętności motoryczne. Dziecko może bawić się układając postacie i zawody kierując się własną wyobraźnią lub może korzystać z podpowiedzi, które znajdzie na dołączonych do zestawu kartach z propozycjami.

Układanka magnetyczna przeznaczona jest głównie dla chłopców z racji możliwości stwarzania "męskich" zawodów i postaci ale z powodzeniem mogą z niej korzystać także dziewczynki.

Jakie postacie i zawody można stworzyć? Maluch może skomponować postać policjanta, astronauty, płetwonurka ale i... pirata. Kolorowe elementy z łatwością przyklejają się do magnetycznego podłoża-książki. Zabawa układanką nie nudzi się ponieważ kompozycji postaci może być niezliczona ilość.

Co wchodzi w skład zestawu?

- książka magnetyczna wykonana z twardej, laminowanej tektury, zamykana praktyczną gumką, co zabezpiecza przez wysuwaniem się drobnych elementów ze środka,
- magnetyczna plansza wewnątrz książki,
- 35 elementów magnetycznych do tworzenia własnych kompilacji,
- 8 przykładowych rozwiązań i podpowiedzi, z których dziecko może skorzystać układając własną kompozycję.

Tablicę, na której tworzymy postacie jest łatwo i wygodnie umieścić na stoliku, magnetyczne elementy nie spadają z niej, dzięki czemu zabawkę można zabrać i korzystać z niej nawet w podróży.

Całość wykonana z grubej tektury, a elementy dodatkowo z magnetyczną powłoką na spodzie.

Wymiary opakowania: 26,5 x 20,5 x 4,5 cm

Rekomendowany wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE

Polecamy, jako pomoc w terapii logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty