pomoc magnetyczna, układanka magnetyczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Postacie i zawody - układanka magnetyczna. Zabawka i pomoc rozwojowa dla dziewczynki

78,00 zł
Brutto

Układanka magnetyczna pełni wiele funkcji, oprócz tego, że dostarcza dużą dozę rozrywki i zabawy, wpływa także na rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka, a także usprawnia działania w zakresie motoryki małej.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Pomoc i zabawka magnetyczna Postacie i zawody to świetna propozycja dla małych, przyszłych stylistek. Każda mała dziewczynka lubi się przebierać w różne stroje, lubi kreować się na dorosłą, lubi inspirować się osobą swojej mamy. Dzięki układance magnetycznej, dziewczynki mogą dowolnie zmieniać stroje swojej postaci, a co więcej - mogą także tworzyć własne, niepowtarzalne postacie, a nawet zawody charakterystyczne dla kobiet. Gra pozwala stworzyć różne stylizacje, dzięki dołączonym do niej magnetycznym elementom. Dziewczynki mogą stworzyć postać: baletnicy, czarodziejki, piratki, czy lekarza. Dziecko może bawić się układając postacie i zawody kierując się własną wyobraźnią lub może korzystać z podpowiedzi, które znajdzie na dołączonych do zestawu kartach z propozycjami.

Pomoc magnetyczna rozwija motorykę małą, ćwiczy precyzję palców, rozwija wyobraźnię oraz kreatywność.

Co wchodzi w skład zestawu?
- książka magnetyczna wykonana z twardej, laminowanej tektury, zamykana praktyczną gumką, co zabezpiecza przez wysuwaniem się drobnych elementów ze środka,
- magnetyczna plansza wewnątrz książki,
- magnetyczne elementy do komponowania ubiorów i postaci,
- 9 przykładowych rozwiązań i podpowiedzi, z których dziecko może skorzystać układając własną kompozycję.

Tablicę, na której tworzymy postacie jest łatwo i wygodnie umieścić na stoliku, magnetyczne elementy nie spadają z niej, dzięki czemu zabawkę można zabrać i korzystać z niej nawet w podróży.

Całość wykonana z grubej tektury, a elementy dodatkowo z magnetyczną powłoką na spodzie (łącznie znajdziemy tutaj 43 elementy magnetyczne).

Wymiary opakowania: 26,5 x 20,5 x 4,5 cm

Rekomendowany wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE

Polecamy, jako pomoc w terapii logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty