Klocki drewniane z sorterem 100 szt.

Klocki drewniane w wiaderku 100 szt.

99,00 zł
Brutto

Komplet zawiera 100 sztuk klocków drewnianych wykonanych z drewna bukowego w 6 kolorach.

Ilość

Komplet zawiera 100 sztuk klocków drewnianych. W zestawie znajdują się zarówno klocki kolorowe, jak i naturalne. Różnorodność barw i kształtów zapewni dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również rozwinie kreatywność, logiczne myślenie i rozpoznawanie podstawowych kolorów i figur. W wiadereczku znajdują się klocki w następujących kształtach: sześcian, prostopadłościan, ostrosłup, łuk, walec, mostek.

Budując dziecko uczy się wykonywać różne operacje przestrzenne, wydzielać obszary (wewnątrz i zewnątrz), określać kierunki (na górze, na dole). Budowanie z klocków stwarza także warunki sprzyjające rozwojowi fizycznemu, poprzez doskonalenie sprawności manualnych, koordynację spostrzeżeń wzrokowych z ruchem ręki, kształtowanie precyzji w układaniu. Wystarczy odrobina wyobraźni, by klocki układały się w niepowtarzalne, kolorowe budowle. 

Klocki zapakowane są w wygodne wiaderko z uchwytem, co sprzyja ich przechowywaniu i utrzymaniu porządku w sali lub pokoju.

Dane techniczne:
Ilość klocków: 100 sztuk
Wymiary opakowania: 19 x 18 cm.
Wymiary klocków: największe 7,5 x 2 x 2cm, najmniejsze 2,5 x 2,5 x 2,5cm

Polecamy terapeutom, pedagogom i rodzicom. Idealnie sprawdzą się w salach przedszkolnych. Klocki to zabawka uniwersalna, idealna zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Specyficzne kody

Podobne produkty