Angielski dla dzieci. Piosenki do słuchania, śpiewania i wspólnej nauki (książka + audio CD)
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Angielski dla dzieci. Piosenki do słuchania, śpiewania i wspólnej nauki (książka + audio CD)

29,90 zł
Brutto

Angielski dla dzieci to zestaw popularnych piosenek do wspólnego słuchania, śpiewania i nauki języka angielskiego.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Angielski dla dzieci to zestaw popularnych piosenek do wspólnego słuchania, śpiewania i nauki języka angielskiego.

Zestaw zawiera książkę i płytę CD.

Najlepszą formą nauki i nabywania nowego słownictwa, jest nauka przez zabawę, co jest również uwielbiane przez dzieci. W tym wypadku nauka języka angielskiego odbywa się poprzez śpiew i zabawę.

Na płycie znajduje się 14 piosenek, łatwo wpadających w ucho. Piosenki wykonuje 7-letnia Brytyjka, co jest dodatkowym atutem, gdyż dziecko od razu obsłuchuje się z prawidłowym akcentem oraz doskonali rozumienie ze słuchu i prawidłową wymowę. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętywanie tekstów i słów.

W książce znajduje się tłumaczenie oraz zapis nutowy, który idealnie nadaje się do wykorzystania w trakcie zabaw muzyczno-ruchowych, wspólnej gry, śpiewu i tańca. Dodatkowym atutem jest to, że na płycie zamieszczone zostały także wersje karaoke, które doskonale sprawdzają się zarówno podczas wspólnego słuchania, jak i podróży samochodem. 

Angielski dla dzieci to pozycja, która przypadnie do gustu każdemu dziecku, zawiera bowiem interesujące tematy, ciekawych bohaterów i zabawne wyrażenia. Dodatkowo niektóre utwory (Baby Bumblebee, Itsy Bitsy Spider) zawierają wskazówki, jak połączyć śpiew z odgrywaniem opisanych scenek.

Dzieci szybko przyswajają nowe słówka, pełne wyrażenia, angielski alfabet (Alphabet Song); łatwiej zapamiętują nazwy dni tygodnia (Seven Days); uczą się liczyć i poznają angielskie liczebniki (Five Little Ducks, This Old Man).

Książka zawiera:

- teksty piosenek po angielsku i po polsku
- zabawne, kolorowe ilustracje
- uproszczony zapis nutowy

Płyta zawiera:

- 14 piosenek dla dzieci, 36 minut nagrań
- piękną muzykę i efekty dźwiękowe
- różnorodne aranżacje (rap, soul, blues, country)
- wersje KARAOKE

Pomoc pozwala na szybkie i łatwe zapamiętywanie nowych słówek angielskich, ćwiczy pamięć słuchową, prawidłowy sposób wymowy oraz koordynację ruchową.

Polecamy, jako pomoc do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym.

Specyficzne kody

Podobne produkty