Gra zręcznościowa - łowienie ryb w stawie

Łowienie ryb - złap rybkę. Gra zręcznościowa

91,00 zł
Brutto

Łatwa i przyjemna gra dla całej rodziny. Każdy z graczy wyposażony jest w swoją wędkę zakończoną magnesem, którą należy zarzucić i łapać rybki.

Łowienie rybek na wędkę to znakomita pomoc rozwijająca spostrzegawczość i refleks i precyzję. Umiejętności te w przyszłości będą potrzebne dziecku do operowania przy bardziej złożonych czynnościach, tj. pisanie, rysowanie.

Ilość

Gra łowienie ryb

Łowienie rybek na wędkę to znakomita pomoc rozwijająca spostrzegawczość i refleks i precyzję. Umiejętności te w przyszłości będą potrzebne dziecku do operowania przy bardziej złożonych czynnościach, tj. pisanie, rysowanie. Ponadto gra daje terapeucie szereg innych możliwości. Do rybek można doczepić np. sylaby czy wyrazy, które utrwala się podczas terapii logopedycznej.

Gra łowienie ryb to również doskonała rozrywka dla całej rodziny. Jest to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu. Ta gra zręcznościowa zapewnia nie tylko wiele radości zarówno dla dzieci, jak i rodziców, ale także pomaga w prawidłowym rozwoju maluchów. Przede wszystkim rozwija spostrzegawczość, a także precyzję oraz refleks.

Łowienie ryb - na czym polega gra?

Jest to bardzo przyjemna i prosta gra, która polega na tym, aby każdy z graczy złowił na swoją wędkę jak najwięcej ryb. Wędki są zakończone magnesem, do którego przyciągane są kolorowe rybki znajdujące się w tekturowym akwarium.

Pomoc złap rybkę na wędkę ćwiczy także koordynację oko-ręka i uczy zasad rywalizacji w grupie.

Gra jest bardzo ładnie i estetycznie wykonana, utrzymana jest w przyjemnej, żywej kolorystyce.

Łowienie ryb - rozwojowa gra dla dzieci

Gra łowienie ryb przede wszystkim korzystnie wpływa na spostrzegawczość. Uczy także precyzji, gdyż każdy ruch musi być odpowiednio przemyślany, aby na wędkę udało się złapać jak najwięcej ryb. Te umiejętności są niezbędne na dalszym etapie rozwoju dziecka, zwłaszcza podczas nauki pisania oraz rysowania.

Maluch operujący wędką uczy się kontrolować swoją dłonią w taki sposób, aby wykonywać nią tylko zamierzone ruchy. Poprawia to koordynację wzrokową i ruchową. Wspólna gra to także doskonała okazja do nauki zasad rywalizacji oraz radzenia sobie z przegraną. Nie można również zapomnieć o tym, że wspólne spędzanie czasu z dziećmi pomaga budować prawidłowe relacje oraz zacieśniać więzi między członkami rodziny. 

Gra w łowienie ryb może być bardzo pomocna również podczas terapii logopedycznej. Do każdej rybki można przymocować karteczki z innymi sylabami, a dziecko podczas zajęć ma za zadanie ułożyć z nich konkretny wyraz. Wykorzystywanie podczas terapii tego rodzaju narzędzi dydaktycznych pozwala utrzymać zainteresowanie dziecka przez dłuższy czas. Tę grę można więc wykorzystać na wiele sposobów, a to do czego zostanie wykorzystana, zależy głównie od inwencji twórczej.

Gra łowienie ryb w sklepie Liger

W ofercie sklepu internetowego Liger znajdziesz sprawdzone specjalistyczne produkty przeznaczone dla nauczycieli, terapeutów, logopedów oraz rodziców. Jeśli poszukujesz niezawodnych pomocy naukowych, które pomogą w rozwoju dziecka, to świetnie trafiłeś. Specjalizujemy się w tej branży i doskonale wiemy, które z produktów są warte uwagi.

Wybierając grę łowienie ryb dostępną w ofercie sklepu Liger masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości pomoc dydaktyczną. Jest ona estetycznie wykonana, z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Żywa kolorystyka jest przyjemna dla oka i przyciąga uwagę. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku dzieci z tendencją do nadpobudliwości, którym ciężko jest się skupić na wykonywanym zadaniu.  Grę można złożyć po zabawie, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Można zabrać ją ze sobą w podróż. Gra łowienie ryb jest rozwojową zabawką sensoryczną.

Gra łowienie ryb - wymiary

Wymiary akwarium: średnica - 30 cm

Zestaw zawiera :

  • 1 akwarium
  • 3 wędki
  • 15 elementów z punktami

Polecamy w terapii logopedycznej oraz do kreatywnych zabaw w grupie.

Specyficzne kody

Podobne produkty