Loteryjka - Zwierzęta leśne i wiejskie

Nazwij i wrzuć! Zestaw zwierzęta polskie. Gra logopedyczna i edukacyjna

92,00 zł
Brutto

ZESTAW Zwierzęta polskie dzięki dodatkowym żetonom oraz akcesoriom uzupełniającym umożliwia odkrycie nowych możliwości zabawy grą Nazwij i wrzuć! Zwierzęta leśne i wiejskie.

Ilość

ZESTAW Zwierzęta polskie dzięki dodatkowym żetonom oraz akcesoriom uzupełniającym umożliwia odkrycie nowych możliwości zabawy grą Nazwij i wrzuć! Zwierzęta leśne i wiejskie.

W skład zestawu wchodzą: produkt podstawowy Nazwij i wrzuć! Zwierzęta leśne i wiejskie, dodatkowe 30 żetonów oraz żetony z awersem bez zadruku oraz pisak suchościeralny do wykorzystania w ramach dowolnego scenariusza zabawy. Całość jest zapakowana w kontrastowe biało-czarne pudełko.

Każde dziecko uwielbia wrzucać coś przez dziurkę, a później tam zaglądać. Magiczne pudełko-skarbonka „Nazwij i wrzuć!” przenosi dziecko do świata zwierząt leśnych i wiejskich i zachęca do zabawy. Za każdym razem, gdy dziecko sięga po „Nazwij i wrzuć!” - bawi się, a przy tym rozwija słownictwo, uczy się porównywać, znajduje cechy wspólne i różnice między różnymi zwierzętami. Koordynacja oko-ręka i wypowiadane słowa doskonale stymulują rozwój.

ZESTAW Zwierzęta polskie to rozbudowana wersja gry Nazwij i wrzuć! Zwierzęta leśne i wiejskie, która dzięki większej ilości żetonów pozwala m.in. tworzenie "rodzin" zwierząt: kogut-kura-kurczak, baran-owca, jeleń-sarna. ZESTAW uzupełniają żetony z awersem bez zadruku wykorzystywane do własnych kategoryzacji lub nauki czytania.

Pomoc logopedyczna Nazwij i wrzuć "Zwierzęta polskie":

- rozwija motorykę małą,

- rozwija analizę i syntezę wzrokową,

- rozwija wyobraźnię,

- ćwiczy i usprawnia logiczne i kreatywne myślenie,

- uczy kategoryzowania przedmiotów,

- wyrabia spostrzegawczość poprzez wskazywanie na cechy wspólne oraz różnice,

- a przede wszystkim znakomicie poszerza i wzbogaca kompetencję językową oraz rozwija słownictwo i mowę opowieściową.

Jest to pomoc wręcz niezastąpiona w terapii opóźnionego rozwoju mowy, w terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz innymi sprzężonymi dysfunkcjami.

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2 - 5 lat.

Polecamy logopedom, terapeutom, nauczycielom, a także rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty