Loteryjka - Zwierzęta leśne i wiejskie

Nazwij i wrzuć! Zestaw zwierzęta świata. Gra logopedyczna i edukacyjna

99,00 zł
Brutto

ZESTAW Zwierzęta świata dzięki dodatkowym żetonom oraz akcesoriom uzupełniającym umożliwia odkrycie nowych możliwości zabawy grą Nazwij i wrzuć! Zwierzęta egzotyczne.

Ilość

Pomoc logopedyczna i edukacyjna Zwierzęta świata to zaproszenie do wzajemnej zabawy ale i terapii. Przemyślane rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne, stanowią gwarancję skuteczności terapii logopedycznej, dają także niewyczerpane możliwości kreatywnych i ciekawych ćwiczeń.

ZESTAW Zwierzęta świata, dzięki dodatkowym żetonom oraz akcesoriom uzupełniającym umożliwia odkrycie nowych możliwości zabawy grą Nazwij i wrzuć!

W skład zestawu wchodzą: produkt podstawowy Nazwij i wrzuć! Zwierzęta egzotyczne, dodatkowe 30 żetonów oraz żetony z awersem bez zadruku oraz pisak suchościeralny do wykorzystania w ramach dowolnego scenariusza zabawy. Całość jest zapakowana w kontrastowe biało-czarne pudełko. Zestaw obejmuje m.in. żetony z wizerunkami zwierząt spoza powszechnie stosowanego zestawu i sprzyja poszerzeniu słownictwa (np. dziobak, ukwiał, kiwi). ZESTAW uzupełniają żetony z awersem bez zadruku wykorzystywane do własnych kategoryzacji lub nauki czytania.

W dżungli żyrafa patrzy z góry na wiszącego na gałęzi leniwca, a papuga zachwyca kolorowymi piórami. Które zwierzęta mają skrzydła, a które ogon? Należy wybrać te, które coś łączy, a następnie odprowadzić do egzotycznego świata zwierząt.

Pomoc logopedyczna Nazwij i wrzuć "Zwierzęta świata":

- rozwija motorykę małą,

- rozwija analizę i syntezę wzrokową,

- rozwija wyobraźnię,

- ćwiczy i usprawnia logiczne i kreatywne myślenie,

- uczy kategoryzowania przedmiotów,

- wyrabia spostrzegawczość poprzez wskazywanie na cechy wspólne oraz różnice,

- a przede wszystkim znakomicie poszerza i wzbogaca kompetencję językową oraz rozwija słownictwo i mowę opowieściową.

Jest to pomoc wręcz niezastąpiona w terapii opóźnionego rozwoju mowy, w terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz innymi sprzężonymi dysfunkcjami.

Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2 - 5 lat.

Polecamy logopedom, terapeutom, nauczycielom, a także rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty