Laboratorium 20 gier

Zestaw 20 gier edukacyjnych (laboratorium) - Marcheweczka

76,50 zł
Brutto

Mówiąca i Świecąca Marchewka Karotka to zestaw składający się 20 zabaw edukacyjnych, dzięki którym dzieci nauczą się słów, form, cyfr, skojarzeń i logicznego myślenia.

Ilość

Mówiąca i Świecąca Marchewka Karotka to zestaw składający się 20 zabaw edukacyjnych, dzięki którym dzieci nauczą się słów, form, cyfr, skojarzeń i logicznego myślenia. Prezentowane gry wprowadzają dzieci do fascynującego świata nauki.

W zestawie 20 gier znajdziemy: gąsienicę z literami, stonogę z cyframi, ślimaka Pannę Wioletkę, loteryjkę ze zwierzętami, memo z pszczółkami i wiele innych wciągających i rozwijających gier. Każda z gier wyposażona jest w elektroniczny quiz z Magiczną Marcheweczką, która - przy udzieleniu na pytanie prawidłowej odpowiedzi - wydaje radosne okrzyki.

Gry, które znajdziemy w pudełku, rozwijają u malucha znajomość nazw zwierząt oraz umiejętność przyporządkowania owych zwierząt do miejsca ich zamieszkania. Dziecko nauczy się alfabetu, będzie miało możliwość rozszerzania słownika czynnego, pozna angielskie słówka, cyfry, kształty i kolory.

Zestaw zawiera:

- Magiczną Marchewkę,
- grę memo z pszczółkami (24 elementy),
- 3 elektroniczne kwiatki,
- elektroniczny ślimak - Panna Wioletka,
- puzzle elektroniczne Biedroneczki Ślicznotki,
- planszę elektroniczną kształtów i kolorów - Motyl Mirella,
- alfabet elektroniczny Gąsienica Kamila,
- stonoga elektroniczna z pięcioma cyframi,
- przewodnik z zasadami gier, przeznaczony dla rodziców.

Pomoc przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Polecamy terapeutom, logopedom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty