Zestaw 10 gier edukacyjnych - Marcheweczka
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Zestaw 10 gier edukacyjnych - Marcheweczka

51,00 zł
Brutto

Mówiąca i Świecąca Marchewka Karotka to zestaw składający się 10 zabaw edukacyjnych, dzięki którym dzieci nauczą się słów, form, cyfr, skojarzeń i logicznegio myślenia.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny


Mówiąca i Świecąca Marchewka Karotka to zestaw składający się 10 zabaw edukacyjnych, dzięki którym dzieci nauczą się słów, form, cyfr, skojarzeń i logicznegio myślenia. Prezentowane gry wprowadzają dzieci do fascynującego świata nauki. Poprzez zabawę z magicznym miasteczkiem Marcheweczki, u dziecka rozwija się obszar językowy i komunikacyjny, mi.in. nauka czytania i pisania, poznawanie alfabetu oraz wzbogaca się słownik. Dzięki Marcheweczce, terapeuci i rodzice mogą ćwiczyć u dzieci umiejętność zapamietywania, a także rozwijać umiejętności zmysłowo-percepcyjne. Gry kształcą też zdolności manualne oraz rozwijają obszar matematyczny i logicznego myślenia. 

Zawartość: Magiczna Marchewka zaopatrzona w baterie, elektroniczna ciuchcia z 9 zwierzątkami, elektroniczny autobus z cyferkami, 24 elektroniczne karty memory z małymi samochodami, elektroniczny poster z alfabetem, instrukcje zamieszczone na bokach pudełka.

Zestaw zawiera:
- gry mała ciuchcia ze zwierzątkami;
- gry odgadnij nazwę;
- gra sylwetek;
- autobus z cyferkami;
- cyfry elektroniczne;
- jak pisze się cyfry;
- memory małych samochodzików;
- słowa elektroniczne;
- memory Bip Bip;
- poster Bip Bip ABC;

Pomoc przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Polecamy terapeutom, logopedom i rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty