Rybki sensoryczne z wędką. Pomoc sensoryczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Rybki sensoryczne z wędką. Łowienie - pomoc sensoryczna

345,00 zł
Brutto

Zestaw sensoryczny - rybki i wędka, to pomoc i zabawka, którą sukcesywnie można wykorzystywać zarówno podczas zajęć terapeutycznych, jak i do swobodnej zabawy. Rybki zostały wykonane z miękkiej pianki EVA.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Zestaw sensoryczny - rybki i wędka, to pomoc i zabawka, którą sukcesywnie można wykorzystywać zarówno podczas zajęć terapeutycznych, jak i do swobodnej zabawy. Rybki zostały wykonane z miękkiej pianki EVA. Dodatkowo posiadają wypustki pobudzające zmysły dziecka. Rybki posiadają magnesy, dzięki którym dziecko może złowić wszystkie rybki i zebrać całą ich kolekcję. Po delikatnym naciśnięciu na rybkę, otwiera się jej pyszczek, do którego można wkładać różne przedmioty czy też karteczki z napisanymi sylaba,i lub słowami (doskonale sprawdzi się wówczas, jako pomoc logopedyczna). Dodatkowo zabawa zyska na swej atrakcyjności, kiedy dziecko wewnątrz rybki, znajdzie jakiś skarb.

Pomoc kształtuje koordynację oko-ręka, usprawnia motorykę małą, ćwiczy refleks i spostrzegawczość.

Wymiary: długość 15cm, szerokość 9cm, wysokość 5cm.

W zestawie 5 rybek z wędką.

Polecamy w terapii usprawniania motoryki małej, w terapii logopedycznej oraz do swobodnych zabaw w przedszkolu i w domu.

Specyficzne kody

Podobne produkty