Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci

29,90 zł
Brutto

W tej wyjątkowej i zabawnej książeczce dzieci i rodzice znajdą mnóstwo pomysłów aby poprzez zabawę ćwiczyć narządy artykulacyjne: wargi, język, podniebienie miękkie i żuchwę.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

W tej wyjątkowej i zabawnej książeczce dzieci i rodzice znajdą mnóstwo pomysłów aby poprzez zabawę ćwiczyć narządy artykulacyjne: wargi, język, podniebienie miękkie i żuchwę. Wspaniałej zabawy dostarczy dzieciom sympatyczna mucha Fefe, która potrafi się wcielić w różne role: jeździ samochodem, chodzi do kina, biega w maratonach i jest gwiazdą opery. Zabawa z muchą Fefe nie kojarzy się dzieciom z wykonywaniem trudnej pracy, ale właśnie z ciekawą i kreatywną zabawą! Maluch, słuchając opowieści o przygodach muchy, ćwiczy i usprawnia aparat mowy, przygotowując się do prawidłowej realizacji głosek.

W książeczce znajdują się także cenne wskazówki dla rodziców, które uświadamiają, co w danym momencie ćwiczymy z dzieckiem.

Książka poprzez wesołą zabawę wspiera rozwój wymowy dziecka, a także jest nieocenioną pomocą dla dzieci z problemami artykulacyjnymi.

Autor: Marta Galewska-Kustra
Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Format: 220x220 mm

Polecamy w terapii logopedycznej, nauczycielom wychowania przedszkolnego oraz rodzicom.

Specyficzne kody

Podobne produkty