Szyfrogramy logopedyczne. Szereg szumicy, syczący, ciszący, głoski L i R
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Szyfrogramy logopedyczne. Szereg szumicy, syczący, ciszący, głoski L i R

18,00 zł
Brutto

Pozycja Szyfrogramy logopedyczne przypadną do gustu logopedom oraz ich małym pacjentom i staną się niezbędną pomocą uatrakcyjniającą terapię logopedyczną.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Pozycja Szyfrogramy logopedyczne przypadną do gustu logopedom oraz ich małym pacjentom i staną się niezbędną pomocą uatrakcyjniającą terapię logopedyczną. Książka zawiera ćwiczenia na trzy najczęściej zaburzane u dzieci szeregi: szumiący, syczący i ciszący. Znajdziemy tutaj także propozycje ćwiczeń korygujące głoskę [r] oraz [l]. Pozycja zawiera 80 różnych tabel z ćwiczeniami, które pozwolą na doskonalenie wymowy w różnych pozycjach w wyrazie: w nagłosie, śródgłosie i wygłosie oraz w trudniejszych zestawieniach spółgłoskowych.

Dodatkowym atrybutem, a jednocześnie utrudnieniem tej pozycji, jest kształcenie umiejętności zaszyfrowywania i odszyfrowywania wyrazów, ćwiczenie takie znakomicie pobudza i trenuje połączenia nerwowe w mózgu. Rozwiązywanie szyfrów ćwiczy więc koncentrację, koordynację i spostrzegawczość, a także analizę i syntezę sylabową.

Ćwiczenia z użyciem Szyfrogramów logopedycznych warto włączyć w program terapii logopedycznej. Będą one także doskonałym rozwiązaniem, jako praca domowa dla dziecka.

Autor: Magdalena Jarosz

Polecamy do terapii logopedycznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty