20 minutówki logopedyczne to pomoc do terapii logopedycznej

20-minutówki logopedyczne. Zestaw 3. Szereg ciszący (z naklejkami)

70,00 zł
Brutto

20-minutówki logopedyczne. Szereg ciszący to uzupełnienie serii 20-minutówki logopedyczne szereg syczący i szereg szumiący. Zawarte w zestawie ćwiczenia znakomicie sprawdzają się zarówno podczas terapii indywidualnej, jak i grupowej.

Ilość

Pozycja 20-minutówki logopedyczne. Zestaw 3. Szereg ciszący jest uzupełnieniem dwóch pozostałych pomocy z tej serii (20-minutówki Szereg syczący i 20-minutówki Szereg szumiący). Te trzy pozycje stanowią niezbędne wyposażenie gabinetu logopedy, do którego bardzo często trafiają dzieci z zaburzoną realizacją głosek dentalizowanych (szereg szumiący, syczący i ciszący).

20-minutówki to znakomite rozwiązanie, swego rodzaju "gotowiec", z którego mogą korzystać logopedzi podczas terapii z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pomoc ta zawiera bowiem 10 gotowych zajęć, które spokojnie realizuje się w ciągu 20 minut.

Co znajdziemy w zestawie?

Ćwiczenia sekwencji słuchowych, zadania doskonalące motorykę małą, ćwiczenia oddechowe, a także ćwiczenia rozwijające koordynację i zapamiętywanie wzrokowe oraz zestawy ćwiczeń kształtujące i aktywizujące pamięć. 20-minutówki to jednak przede wszystkim propozycje z ćwiczeniami artykulacyjnymi na głoski [ś, ź, ć, dź].

20-minutówki logopedyczne to świetna pomoc dla dzieci, które rozwijają się prawidłowo, ale także dla tych,u których stwierdzono deficyty i nieprawidłowości rozwojowe.

Pozycja 20-minutówki logopedyczne. Zestaw 3. Szereg ciszący jest uzupełnieniem dwóch pozostałych pomocy z tej serii (20-minutówki Szereg syczący i 20-minutówki Szereg szumiący). Te trzy pozycje stanowią niezbędne wyposażenie gabinetu logopedy, do którego bardzo często trafiają dzieci z zaburzoną realizacją głosek dentalizowanych (szereg szumiący, syczący i ciszący).

20-minutówki to znakomite rozwiązanie, swego rodzaju "gotowiec", z którego mogą korzystać logopedzi podczas terapii z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pomoc ta zawiera bowiem 10 gotowych zajęć, które spokojnie realizuje się w ciągu 20 minut, zarówno podczas zajęć indywidualnych,jak i grupowych.

Zestaw zawiera także 100 naklejek motywacyjnych dla dzieci.

Autorka: Iwona Kowalcze-Filar
Opieka merytoryczna: Agnieszka Bala

Format: A4

Liczba stron: 63

Polecamy w terapii logopedycznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty