Dzieci z zaburzeniami łączonymi ADHD

49,00 zł
Brutto

Problematyka publikacji porusza zagadnienie współwystępowania zaburzeń rozwojowych u dzieci.

Ilość

    "Dzieci z zaburzeniami łączonymi ADHD" to przystępna w odbiorze i zrozumiała pozycja, która opisuje zasady diagnozowania i terapii ADHD, spektrum autystycznego, trudności w nauce i depresji dwubiegunowej u dzieci. Autorzy książki Tony Attwood, Martin L. Kutscher, Robert R. Wolff przybliżają czytelnikom przyczyny i objawy zaburzeń u dzieci, ich wzajemne korelacje, a także sposoby leczenia.

Treść publikacji pomocna będzie dla osób, które na co dzień mają styczność z dziećmi z zaburzeniami. Książka będzie bardzo dobrą okazją do zgłębienia wiedzy dla tych osób, które interesują się nieprawidłowościami rozwojowymi. Publikacja pomoże zrozumieć, jak funkcjonują i co czują osoby z różnego rodzaju zaburzeniami lękowymi, oraz umożliwia skuteczną pomoc.

Publikacja "Dzieci z zaburzeniami łączonymi ADHD" będzie wsparciem dla rodziców, którzy każdego dnia trudnią się zaspokajaniem specyficznych potrzeb swoich pociech. Pomocna będzie także dla nauczycieli i wychowawców pracujących w placówkach dla dzieci ze specjalnymi wymaganiami edukacyjnymi. W podręczniku zawarte jest wiele praktycznych wskazówek, pomocnych na każdym etapie terapii.

Specyficzne kody

Podobne produkty