Tablica manipulacyjna sensoryczna do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku

Nowy

Brak w magazynie. W celu zakupu produktu napisz do nas: kontakt@liger.net.pl


Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Tablica sensoryczna - wyposażenie sali doświadczania świata i nie tylko

Salą doświadczania świata nazywa się specjalne miejsce, w którym poprzez wykorzystanie różnych urządzeń, akcesoriów i elementów wyposażenia można stymulować rozwój zmysłów - wzroku, słuchu, dotyku... W atmosferze relaksu dziecko lub dorosły może doświadczać w wyizolowanym, bezpiecznym środowisku różnorodnych bodźców. W tym celu wykorzystywana może być m.in. tablica sensoryczna, zwana również tablicą manipulacyjną. Tablice manipulacyjne do stymulacji wzroku i słuchu sprzedawane są w komplecie.

Tablica sensoryczna to popularny przedmiot stosowany w terapii wielozmysłowej - zamocowane są na niej różne elementy, które pozwalają na stymulację zmysłów: wzroku, słuchu, dotyku. Celem tablicy manipulacyjnej jest dostarczenie dzieciom możliwości doświadczenia konkretnych bodźców, które wpływają na rozwój układu nerwowego. Wykorzystywane są one zarówno w salach doświadczania świata, jak i w gabinetach terapeutycznych czy jako wyposażenie sali przedszkolnej. 

W sklepie Liger tablica sensoryczna to produkt chętnie wybierany przez placówki terapeutyczne.

Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy 200 złotych.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie - zazwyczaj czas oczekiwania nie przekracza 4 tygodni.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Tablica manipulacyjna sensoryczna do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku

Tablica manipulacyjna sensoryczna do stymulacji wzroku, słuchu i dotyku

Tablice manipulacyjne wykorzystywane są do rehabilitacji i terapii wielozmysłowej. Różne elementy zamocowane na tablicy umożliwiają stymulowanie wzroku, słuchu oraz dotyku. Tablice manipulacyjne są wykorzystywane w salach doświadczeń świata, gabinetach terapeutycznych oraz salach przedszkolnych.

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii