Kabina lustrzana

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Kabina lustrzana zwana tez Domkiem lustrzanym to jedno z podstawowych urządzeń terapeutycznych, znajdujących się na wyposażeniu Sali Doświadczania Świata. Zbudowana jest  z pięciu płyt, z których cztery oklejone są lustrami akrylowymi 2mm, natomiast na dole położony jest miękki materac ( lub 3 krążki o średnicy 60cm ). Lustrzane ściany dają efekt nieskończonej przestrzeni. Osoba siedząca w kabinie ma możliwość obserwacji swojej sylwetki, gestykulacji i mimiki z czterech stron. Jeżeli z przyczyn technicznych nie można zainstalować w pomieszczeniu kabiny lustrzanej, istnieje możliwość zamontowania w rogu pomieszczenia z dwóch ścian lustrzanych ( kącika lustrzanego bądź wyspy światłowodowej ), które dają podobny efekt terapeutyczny.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Kabina lustrzana

Kabina lustrzana

Kabina Lustrzana zwana tez Domkiem Lustrzanym to jedno z podstawowych urządzeń terapeutycznych, znajdujących się na wyposażeniu Sali Doświadczania Świata.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii