Panel sensoryczny 3 - słyszę i analizuję

Nowy


B B

Więcej informacji

Opinie

Więcej informacji

Panel sensoryczny składa się z elementów sensorycznych, które zamontowane są na trwałej sklejce brzozowej o wymiarze 30 x 30 cm.

W zestawie znajdują się następujące tabliczki:

- "dźwiękowe kule" to dwie metalowe wypełnione kule umieszczone w swoich torach, wprawione w ruch toczą się i wydają dźwięki

- "koło turkoczące" to obrotowa tarcza o gumowych wypustkach, do kręcenia tarczą służy zamocowany uchwyt, gumowe wypustki uderzają o drewniane kołeczki zamocowane poza tarczą

- "kulki na tarkach" to zestaw pięciu listw o rowkach w różnorodnych odstępach, nad listwami umieszczono metalowe prowadnice dla drewnianych kuleczek, przesuwając poszczególne kuleczki dziecko usłyszy rytmiczny stukot w różnych interwałach.

Panel sensoryczny znakomicie sprawdza się w terapii integracji sensorycznej, stymuluje zmysł dotyku, wpływa na propriocepcję i czucie głębokie. Polecamy także, jako element wyposażenia sali doświadczania świata.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.Reviews

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Panel sensoryczny 3 - słyszę i analizuję

Panel sensoryczny 3 - słyszę i analizuję

Elementy sensoryczne zamontowane są na trwałej sklejce brzozowej o wymiarze 30 x 30 cm.

Kupili również

Produkty te zostały zakupione wraz z aktualnym produktem

Podobne produkty

Produkty w tej samej kategorii