Zestaw trzech interaktywnych kolumn wodnych 150 x 10 cm

Interaktywna kolumna wodna 150 x 10 cm (z mikrofonem, sterowana za pomocą pilota)

2 950,00 zł
Brutto

Sala doświadczania świata jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów.

Ilość

Sala doświadczania świata jest to specjalnie wyodrębnione pomieszczenie, wyposażone w różnorodne urządzenia stymulujące rozwój zmysłów. Głównym celem organizowania tego typu sal jest stwarzanie możliwości odbierania nowych bodźców, wzbogacanie doświadczeń oraz miłe spędzanie czasu w atmosferze pełnej relaksu przez osoby z wieloraką niepełnosprawnością. Głównym celem terapii jest poznanie i doświadczanie świata przez zmysły. 

Urządzenie to umożliwia sterowanie kolorem i nasyceniem bąbelków powietrza za pomocą dźwięku lub dotyku z użyciem mikrofonu lub pilota. Możliwość wydłużenia jak i skrócenia czasu sterowania kolorem oraz nasyceniem bąbelków. 

Istnieje możliwość wyboru 16 kolorów świecenia, zatrzymanie koloru, 4 częstotliwości zmiany barwy - błyskanie, migotanie, blaknięcie, płynne przechodzenie. 

Średnica rur: 10 cm,
Wysokość: 150 cm.

Do kolumn wodnych należy używać tylko wody destylowanej.

Doskonale sprawdza się w terapii osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także podczas terapii z zakresu integracji sensorycznej.

Istnieje także możliwość zakupu miękkiej nakładki. Dostępne nakładki: okrągła (średnica: 50 cm), kwadratowa 80 x 80 cm.

Sprzęt posiada certyfikaty i deklaracje zgodności.

Uwaga: Niestandardowa przesyłka. Do ceny produktu należy doliczyć koszt dostawy 250 złotych.

Termin realizacji ustalamy indywidualnie.

W wybranych przypadkach ( szczególnie w miesiącach I, X, XI, XII ) czas oczekiwania na dostawę może zdecydowanie się wydłużyć do ok. 8 tygodni.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. 

Specyficzne kody

Podobne produkty