• Produkt tymczasowo niedostępny

Wargi parskają i pięknie głoski wypowiadają. Ćwiczenia logopedyczne dla starszaka

28,00 zł
Brutto

Książeczka Wargi parskają u pięknie głoski wypowiadają to pomoc, która jest niezbędna podczas zajęć z profilaktyki logopedycznej. Pozwala na usprawnianie aparatu artykulacyjnego i nakreśla właściwy tor oddechowy.

Ilość
Produkt tymczasowo niedostępny

Książeczka Wargi parskają i pięknie głoski wypowiadają to pomoc, która sprawdzi się zarówno podczas grupowych zajęć z profilaktyki logopedycznej, jak i podczas terapii indywidualnej w gabinecie oraz do ćwiczeń w środowisku domowym. Ćwiczenia tutaj zawarte przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia. Zabawy zaproponowane przez autorkę mają na celu usprawnianie aparatu artykulacyjnego, pomoc w kształtowaniu prawidłowego toru oddechowego, przyczyniają się do kształtowania i doskonalenia słuchu fonologicznego oraz rozwijają percepcję słuchową. Dzięki zabawowej formie ćwiczeń, dzieci poznają nowe słowa, wzbogacając tym samym słownik czynny i umiejętność prawidłowego budowania zdań.

Logopeda czy nauczyciel prowadzący zajęcia powinien zadbać by ćwiczenia były dla dzieci przyjemnością i poprowadzić je w formie zabawy, regularnie wykonywane z pewnością przyczynią się do poprawy jakości wymowy.

Autor: Aleksandra Sadowska-Krajewska
Objętość: 38 stron,
Format: A4
Oprawa: miękka, klejona, fola matowa.

Polecamy do zajęć logopedycznych oraz do grupowych zajęć z profilaktyki logopedycznej.

Specyficzne kody

Podobne produkty