Pomoce dydaktyczne i zabawki do przedszkola

Każda placówka oświatowa nie tylko zapewnia opiekę nad dziećmi, ale również dba o ich rozwój. Takimi ośrodkami są m.in. przedszkola. Odpowiednie pomoce dydaktyczne oraz zabawki w przedszkolu są niezwykle istotne. Pozwalają one szybciej zauważyć wszelkie nieprawidłowości w rozwoju dziecka. Zabawki edukacyjne w przedszkolach i szkołach będą zachęcać dzieci do zdobywania konkretnych zdolności i umiejętności.

Pomoce dydaktyczne w przedszkolach doskonale sprawdzą się również do wyposażenia sali zabaw, w których dzieci będą mogły w atrakcyjny sposób bawić się i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności.

Zabawki i wyposażenie dla przedszkoli

Przedszkole powinno posiadać pomoce dydaktyczne oraz zabawki, dzięki którym wychowawca przedszkolny pomoże dzieciom zgłębiać ich zdolności, a naukę połączy z radosną zabawą. Dzięki temu dzieci przyswajają nieświadomie wiedzę. Pomoce dydaktyczne dla przedszkoli przygotowane są w taki sposób, aby zachęcać dzieci do zabawy i stwarzać im sprzyjające warunki do nabywania nowych umiejętności. Podobnym czynnościom powinno służyć wyposażenie sali zabaw, ponieważ najbliższe otoczenie dziecka musi sprzyjać stymulacji jego rozwoju.

Atrakcyjne wyposażenie przedszkoli to element środowiska sprzyjającego efektywnej nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. Zabawki dla przedszkoli ze sklepu Liger pozwalają na naukę poprzez zabawę i stwarzają pedagogom możliwość obserwacji, w jaki sposób dziecko radzi sobie z konkretnymi umiejętnościami na tle grupy rówieśniczej.

Dla jakich dzieci przeznaczone są zabawki dla przedszkoli?

Zabawki do przedszkola z powodzeniem sprawdzą się u maluchów w wieku przedszkolnym. Należy jednak pamiętać o tym, aby zabawki były dostosowane do stopnia trudności, na jakim aktualnie znajduje się dziecko. W przeciwnym razie zabawka nie spełni swojej funkcji.

Edukacyjne zabawki w przedszkolach mogą wspomagać również rozwój dzieci ze szczególnymi potrzebami. To pozwoli na szybsze dogonienie swoich rówieśników i uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji związanych z większymi trudnościami w nauce w przyszłości.

Dlaczego warto zakupić wyposażenie do szkół i przedszkoli w Liger?

Zabawki dydaktyczne, dostępne w sklepie Liger dedykujemy w dużym stopniu placówkom dydaktycznym i przedszkolom, aby nauczyciele i opiekunowie mogli w skuteczny i atrakcyjny sposób stymulować rozwój dziecka.

Wyposażenie i zabawki dla przedszkoli – oferta Liger

Liger specjalizuje się w sprzedaży zabawek, pomocy dydaktycznych i wyposażenia sal przedszkolnych. W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne zabawki i pomoce dydaktyczne dla przedszkoli. Za pomocą naszych produktów można wyposażyć sale przedszkolne w wartościowe i rozwijające zabawki dostosowane do wieku dziecka.

Bogata oferta wyposażenia dla przedszkoli oraz szkół pozwala na skompletowanie wszystkiego, co niezbędne jest do bezpiecznej i rozwojowej zabawy dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi basenami z piłeczkami, siedziskami dla dzieci, kształtkami piankowymi czy chustami animacyjnymi.

Jest 502 produktów.

Pokazano 1-24 z 502 pozycji

Aktywne filtry

Dźwięczność – trening poprawnej wymowy

Dźwięczność – trening poprawnej wymowy

99,00 zł Cena

Ubezdźwięcznianie (zwane też mową bezdźwięczną) to zespół wad polegających na nierealizowaniu dźwięczności głosek. Najczęściej występuje w postaci zamieniania głosek (paralalia) dźwięcznych na ich odpowiedniki bezdźwięczne (np. „papka” zamiast ,,babka”).

Płytki grafomotoryczne
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Płytki grafomotoryczne

199,00 zł Cena

W zestawie znajduje się 6 płytek oraz 6 drewnianych ołówków bez grafitu. Opakowane w drewniane pudełko.

Układanka - mapa europy

Układanka - Mapa Europy. Puzzle

35,00 zł Cena

Drewniane puzzle to znakomita pomoc służąca dzieciom do poznawania poszczególnych województw Polski. Puzzle składają się z 16 kolorowych elementów - państw oraz drewnianej podstawki, na której układa się puzzle. Ułożone razem na planszy tworzą kolorową mapę Polski. Na mapie zaznaczone są państwa. 

Układanki 4 pory roku
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Układanki 4 pory roku

130,00 zł Cena

Z drewnianych elementów - puzzli wtykowych, dzieci układają kolorowy obrazek przedstawiający daną porę roku

Laboratorium 50 gier - zestaw kreatywnych gier dla dzieci

Laboratorium 50 gier - zestaw kreatywnych gier dla dzieci

99,00 zł Cena

Laboratorium 50 gier z Marchewką to bogaty zestaw stworzony z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Dzieci mają do dyspozycji grającą i podświetlaną Marchewkę oraz mnóstwo materiałów wykonanych z grubego kartonu, przedstawiających sympatyczne zwierzęta i przedmioty ze świata farmy.

Pacynka Żyrafka
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Pacynka logopedyczna Żyrafka

53,00 zł Cena

Pacynki Moowi to pomoce logopedyczne, dzięki którym ćwiczenia buzi i języka już nigdy nie będą nudne. Pacynki zachęcają dzieci do pracy i stają się nieodłącznym towarzyszem zajęć logopedycznych. Sprawiają, że praca staje się zabawą – ciekawą, kolorową i skuteczną.