Ćwiczenia na logiczne myślenie

Ćwiczenia dla dzieci z autyzmem przygotowane w oparciu o najnowsze dane - to nieoceniona pomoc dla osób pracujących z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzięki aplikacjom i książeczkom z ćwiczeniami praca rodziców specjalistów staje się łatwiejsza, a przy tym sprawia dziecku wiele radości. Małe wyzwania stają się ciekawą zabawą, a nie tylko obowiązkiem, co motywuje malucha do dalszej pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie i rozumienie mowy - co znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie Liger oferujemy szeroką gamę produktów stworzonych z myślą o rozwijaniu logicznego myślenia i rozumienia u dzieci z autyzmem. Nasze ćwiczenia skupiają się na wszechstronnym rozwoju, obejmując aspekty komunikacyjne, społeczne i kognitywne. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

 • Ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie
 • Ćwiczenia rozumienia mowy
 • Materiały edukacyjne do nauki i zabawy

Potrzeby rozwojowe dzieci z autyzmem

Dzieci z autyzmem często mają unikalne potrzeby rozwojowe, które wymagają specjalnej uwagi. Nasze ćwiczenia są dostosowane do tych potrzeb. W asortymencie sklepu Liger można znaleźć produkty rozwijające komunikację wzrokowo-przestrzenną, umiejętności społeczne oraz stymulowanie zmysłów.

Ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie i rozumienie mowy

W sklepie Liger dążymy do tego, aby rozwijać potencjał każdego dziecka, a w szczególności tego ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi. Wśród ćwiczeń rozwijających logiczne myślenie możemy wyróżnić:

 • Zestawy logicznych zagadek - stymulują one umysł poprzez rozwiązanie problemów i łączenie faktów.
 • Plansze do zadawania pytań - pomagają w rozwijaniu zdolności rozumienia mowy i odpowiedzi na pytania.
 • Karty edukacyjne z kategoriami - ułatwiają nazywanie, klasyfikowanie i porządkowanie informacji.

Dlaczego warto wybrać ćwiczenia rozwijające logiczne myślenie w sklepie Liger?

W sklepie Liger dokładnie sprawdzamy i dobieramy pomoce i zabawki edukacyjne, aby sprostać różnorodnym potrzebom rozwojowym dzieci z autyzmem i nie tylko. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, by zapewnić pełną satysfakcję naszych klientów.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości ćwiczeń, które nie tylko rozwijają logiczne myślenie i rozumienie, ale także tworzą pozytywne doświadczenia edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę już dzisiaj i wspólnie pomóżmy dzieciom z autyzmem odkryć swój pełen potencjał!

Zobacz także:

Aktywne filtry

Odkrywamy Świat. Puzzle edukacyjne

Odkrywamy Świat. Układanka ze zwierzętami

44,00 zł Cena

Układanka Odkrywamy Świat to znakomita forma rozrywki dla całej rodziny. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a powtarzalność wykonywanej czynności (wielokrotne układanie puzzli), pozwala na utrwalanie zdobytej już wiedzy.

Odkrywamy Polskę. Puzzle

Odkrywamy Polskę. Puuzle i karty edukacyjne

30,00 zł Cena

Układanka Odkrywamy Polskę w prosty i przyjemny sposób wprowadza dziecko w zagadnienia związane z geografią i podziałem politycznym Polski. Przekazuje wiedze na temat zabytków, miast i najważniejszych wód na mapie naszego kraju.

Matematyka w kostce. Gra
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Matematyka w Kostce. Gra i pomoc edukacyjna

39,00 zł Cena

Matematyka w Kostce to ciekawy i kreatywny sposób na naukę liczb, liczenia, porównywania i dopasowywania kształtów. Rozwija u dzieci takie kompetencje, jak logiczne myślenie, pamięć oraz rozwiązywanie prostych działań matematycznych.

Gra 500 pytań. Farma

Farma. Gra interaktywna 500 pytań

45,00 zł Cena

Gra Farma rozwija wiedzę najmłodszych na temat życia na wsi, zapoznaje maluchy z różnymi zwierzętami gospodarskimi i zachęca do naśladowania ich odgłosów. Rozwija tym samym słownictwo czynne i może być używana podczas terapii opóźnionego rozwoju mowy.

Mata twister sensoryczny

Mata Twister sensoryczny - zestaw

439,00 zł Cena

Gra sensoryczna Twister to pomoc terapeutyczna służąca do zabawy i ćwiczeń, pomaga w odwrażliwianiu poszczególnych stref ciała. Jest to pomoc szczególnie przydatna podczas terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz wszelkimi innymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Mata emocje

Mata animacyjna. Gra Emocje 100 cm

169,00 zł Cena

Mata animacyjna Emocje to świetna propozycja do wspólnych gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Obrazki przedstawione na poszczególnych polach maty, zachęcają uczestników gry do rozmów na temat ich uczuć i stanów emocjonalnych. Gra znakomicie sprawdzi się także podczas terapii psychologicznej.

Moje dziecko nie mówi. Pomoc

Moje dziecko nie mówi. Ćwiczenia dla dzieci słabo mówiących i niemówiacych

147,00 zł Cena

Pomoc Moje dziecko nie mówi została stworzona przez terapeutki na bazie ich wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy. Ćwiczenia zawarte na kartach tej pomocy pomagają poznawać nowe słowa, zapamiętywać je oraz budować wypowiedzi poprawne składniowo. Pomoc jest przydatna także w budowaniu słownika biernego.

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny

55,00 zł Cena

Pomoc Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny przeznaczona jest do kształtowania i ćwiczeń językowych. Zapewnia także wsparcie w obszarze umiejętności poznawczych, które często są zaburzone u dzieci ze spektrum autyzmu.

Klocki konstrukcyjne Fantazja

Klocki konstrukcyjne Fantazja

345,00 zł Cena

Klocki Fantazja służą do tworzenia różnych konstrukcji, figur i budowli. Klocki rozwijają kreatywność, wyobraźnię i myślenie abstrakcyjne. Klocki są szczególnie polecane, jako pomoc i zabawka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Gra logopedyczna. Nazwij i wrzuć.Pojazdy
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Nazwij i wrzuć! Pojazdy i maszyny. Gra logopedyczna i edukacyjna

89,00 zł Cena

Nazwij i wrzuć! Pojazdy i maszyny, to gra logopedyczna i edukacyjna pozwalająca na rozwijanie wielu umiejętności i kompetencji, a wszystko to podczas świetnej zabawy! Gra pozwala na rozwijanie i utrwalanie słownictwa, kształtuje koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija spostrzegawczość i ćwiczy koncentrację. Jest znakomitą formą rozrywki.

Magnetyczna pomoc emocje
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Wyrażamy emocje. Zestaw magnetyczny chłopiec

59,00 zł Cena

Zestaw magnetyczny Wyrażamy emocje jest pomocą i zabawką terapeutyczną, z której mogą korzystać psychologowie, pedagodzy i terapeuci pracujący z dziećmi, dla których rozmowa o emocjach i uczuciach, nie należy do najłatwiejszych. Za pomocą magnesów, dziecko układa twarz chłopca, który może być radosny, uśmiechnięty, zły, sfrustrowany, rozżalony... Wszystko zależy od aktualnej kondycji układającego. Gra daje naprawdę duże możliwości i jest znakomitą formą komunikacji terapeuty bądź rodzica z dzieckiem.

Emocje. Zestaw magnetyczny

Wyrażamy emocje. Zestaw magnetyczny dziewczynka

85,00 zł Cena

Zestaw magnetyczny Wyrażamy uczucia to pomoc i zabawka terapeutyczna dla dzieci, które mają problemy z wyrażaniem swoich uczuć i stanów emocjonalnych. Terapeuci pracujący z nimi mogą się nią posłużyć w inicjowaniu kontaktu z dzieckiem oraz podczas przełamywania pierwszych lodów w gabinecie. Zabawka daje mnóstwo możliwości tworzenia nowych twarzy i wyrażania na nich różnych uczuć.

Zestaw ćwiczeń dla dzieci z autyzmem

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Zestaw 3. Kuchnia

265,00 zł Cena

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe to zestaw ćwiczeń dla dzieci ze spektrum autyzmu lub zagrożonych autyzmem. Wielkim plusem tej pozycji jest możliwość kontynuowania i utrwalania rozwijanych umiejętności w środowisku domowym, z rodzicami.

Kosmos. Gra edukacyjna
 • Produkt tymczasowo niedostępny

Kosmos. Gra edukacyjna

29,90 zł Cena

Gra edukacyjna Kosmos to rozwojowa i fascynująca pomoc przeznaczona dla dzieci, które od dawna interesują się kosmosem i posiadają dużą wiedzę na jego temat, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją podniebną podróż.