Ćwiczenia rozumienia i myślenia

Ćwiczenia dla dzieci z autyzmem przygotowane w oparciu o najnowsze dane - to nieoceniona pomoc dla osób pracujących z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzięki aplikacjom, książeczkom z ćwiczeniami praca rodziców i specjalistów staje się łatwiejsza, a przy tym sprawia dziecku wiele radości. Małe wyzwania stają się ciekawą zabawą, a nie tylko obowiązkiem, co motywuje malucha do dalszej pracy.

Przydatne akcesoria

Przydatna będzie tu aplikacja, którą dzielimy na:

Dzięki jednej z najskuteczniejszych na świecie metod uczenia się bazującej na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu dziecko szybko zacznie robić postępy. Aplikacja zapewnia ponad 5000 zadań, które dopasowywane są automatycznie do poziomu rozumienia malucha. Dodatkowo dział statystyk daje ci dostęp do danych określających skuteczność dziecka oraz postęp jakiego dokonuje w obrębie ćwiczonych umiejętności. Równie przydatne będą tradycyjne książeczki, które zapewnią dziecku rozwój przez zabawę. Zawarte w nich ćwiczenia i zadania kreatywne sprawdzą się w każdej sytuacji. Uczą one wyrazów, liter, antonimów i wielu podstawowych umiejętności, które malec opanuje wraz z nimi. Ćwiczenia językowe z karteczkami, będą kolejną nieocenioną pomocą. Dzięki nim maluch uczy się nie tylko wymowy, ale też logicznego myślenia poprzez składanie zwierzątek lub dopasowywanie ich do miejsc zamieszkania.

Jest 188 produktów.

Pokazano 1-24 z 188 pozycji

Aktywne filtry

Przeciwieństwa. Karty ćwiczeń

Przeciwieństwa. Karty ćwiczeń

64,00 zł Cena

Zestaw "PRZECIWIEŃSTWA” z serii "Karty ćwiczeń" przeznaczony jest dla wszystkich osób z zaburzeniami komunikacji językowej. 
W szczególności dla dzieci z:
- autyzmem
- Zespołem Downa
- zespołem Aspergera
- Alalia
- afazją
- obniżeniem sprawności intelektualnej
- porażeniem mózgowym
- opóźnionym rozwojem mowy
- centralnymi zaburzeniami słuchu

Układanka - mapa europy

Układanka - Mapa Europy. Puzzle

38,00 zł Cena

Drewniane puzzle to znakomita pomoc służąca dzieciom do poznawania poszczególnych województw Polski. Puzzle składają się z 16 kolorowych elementów - państw oraz drewnianej podstawki, na której układa się puzzle. Ułożone razem na planszy tworzą kolorową mapę Polski. Na mapie zaznaczone są państwa. 

pomoc logopedyczna relacje

Zestaw Relacje

43,00 zł Cena

Relacja ujmuje zależność między dwoma bądź większą liczbą elementów (podmiotów, przedmiotów, fragmentów obiektów, cech).

Zestaw Relacje 2

Zestaw Relacje 2

39,00 zł Cena

Relacja ujmuje zależność między dwoma bądź większą liczbą elementów (podmiotów, przedmiotów, fragmentów obiektów, cech). 

Antonimy część I. Ćwiczenia kompetencji językowych
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Antonimy część I. Ćwiczenia kompetencji językowych

36,00 zł Cena

Antonimy - część 1 to zestaw ćwiczeń ukierunkowanych na rozwijanie następujących umiejętności:
- posługiwanie się antonimami: wysokie - niskie, puste - pełne, białe - czarne, szerokie - wąskie, brudne -czyste, krótkie - długie, grube - cienkie, grube - chude, tęgie - szczupłe, nowe - stare, stare - młode, suche - mokre;