Zestawy piankowe

Zestawy zapewniają wiele kombinacji, co otwiera coraz to nowe możliwości zabawy i wspomaga rozwój kreatywności. Zestawy mogą się składać z piankowych mebli, wielkich elementów do budowy torów przeszkód i zamków, a także mniejszych piankowych klocków. Zestawy sprawdzą się zarówno przy ćwiczeniach i rehabilitacji, jak i zabawie. W większości wykonane są z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Materace piankowe wchodzące w ich skład można wykorzystać do dodatkowych ćwiczeń sprawnościowych lub użyć ich do amortyzacji upadków z tworzonych przez dzieci torów przeszkód. Z kształtek możesz tworzyć z dzieckiem samoloty, statki, trony, budowle, domki i wiele innych konstrukcji, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Zestawy piankowe dla dzieci - zalety

Zestawy piankowe dostępne w sklepie Liger wyróżniają się rozmiarem i miękkością poszczególnych elementów. Są one pozbawione ostrych krawędzi, dzięki czemu zabawa lub rehabilitacja z dzieckiem jest w zupełności bezpieczna.

Nasze zestawy piankowe są wykonane z lekkich, nietoksycznych materiałów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne, także dla alergików. Pokrowce klocków piankowych są wykonane ze skaju, zaś same kształtki wypełnione są elastyczną, miękką pianką o podwyższonej gęstości, odpornej na odkształcenia.

Rola zestawów piankowych w rozwoju dzieci

Piankowe klocki pozwalają w bezpieczny sposób ćwiczyć sprawność ruchową dziecka, amortyzują upadki, a także rozwijają wyobraźnię. Z zestawu kilkudziesięciu klocków można zbudować dosłownie wszystko, co tylko dziecięca wyobraźnia podpowie – a jak wiemy, potrafi ona być nieograniczona. Zestaw klocków piankowych może być wykorzystywany również w ćwiczeniach rehabilitacyjnych, wykonywanych w gabinecie lub w domu, gdzie maluch czuje się najbardziej swobodnie.

Zestawy klocków piankowych dla dzieci - najciekawsze propozycje zabaw

, tory przeszkód, a może… kochana przez wszystkie dzieci baza? Możliwości jest wiele, a do tego możesz je tworzyć razem ze swoim maluchem. To cenne momenty, kiedy wspomagany jest rozwój psychomotoryczny malucha, dzięki czemu lepiej będzie on radził sobie w przyszłości z ćwiczeniami wymagającymi równowagi, kreatywności i sprawności manualnej.

Dlaczego warto kupić zestaw klocków piankowych w Liger?

Oferujemy liczne zestawy klocków piankowych w bogatej szacie kolorystycznej, przy których dzieci spędzą długie godziny na świetnej zabawie! Na naszej stronie znajdziesz wyposażenie do przedszkoli i szkół, a także sal doświadczania świata, w których maluchy poznają świat za pomocą ciekawych doświadczeń w bezpiecznym, przyjaznym otoczeniu. Oferujemy również akcesoria do ćwiczeń logopedycznych, a także do przeprowadzania ćwiczeń z dziećmi dotkniętymi autyzmem.

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 400 złotych oferujemy darmową dostawę.

Aktywne filtry

Zestaw Atlas

Zestaw Skrzynia składana

1 690,00 zł Cena

Przedstawiamy 4 - elementową skrzynię składaną. Skrzynia wykonana jest z pianki o podwyższonej gęstości, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. 

Zestaw Atlas

Zestaw Ścieżka gimnastyczna

2 800,00 zł Cena

Przedstawiamy 5 - elementową ścieżkę gimnastyczną. Elementy ścieżki wykonane są z pianki o podwyższonej gęstości, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń.

Zestaw Miniklocki piankowe

Zestaw Miniklocki piankowe

1 990,00 zł Cena

Miniklocki piankowe - komplet składa się z 22 elementów (+2 GRATIS). Miniklocki z pianki o podwyższonej gęstości pokryte są kolorową, łatwą do zmywania tkaniną. Mogą służyć do tworzenia torów przeszkód, różnorodnych konstrukcji (np. zamków, domków, budowli) lub do ćwiczeń i rehabilitacji.

W skład prezentowanego zestawu wchodzą 22 klocki (+2 GRATIS) o zróżnicowanej wielkości i kształtach.

Rożne kształty i wielkości, minimalny rozmiar elementu ok 20cm.

Zestaw Atlas

Zestaw mega klocki

2 290,00 zł Cena

Megaklocki piankowe - komplet składa się z 19 elementów. Megaklocki z pianki o podwyższonej gęstości pokryte są kolorową, łatwą do zmywania tkaniną.

Zestaw Atlas

Zestaw kształtek piankowych Ania

2 730,00 zł Cena

Przedstawiamy zestaw elementów z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości - Ania. Zestaw składa się z 9 różnych elementów, które po złożeniu w pokrowcach tworzą dwa duże materace.

Maxi fotelik piankowy

Mebelki Proste

1 790,00 zł Cena

Zestaw mebelków prostych stanowi świetne uzupełnienie sal przedszkolnych i kącików zabaw - nie zajmują dużo miejsca, a ich podobieństwo do "dużych mebli" sprawia, że dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają.

Maxi fotelik piankowy

Mebelki Klubowe

710,00 zł Cena

Zestaw mebelków klubowych stanowi świetne uzupełnienie sal przedszkolnych i kącików zabaw - nie zajmują dużo miejsca, a ich podobieństwo do "dużych mebli" sprawia, że dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają.

Maxi fotelik piankowy

Mebelki Maxi

725,00 zł Cena

Zestaw mebelków maxi stanowi świetne uzupełnienie sal przedszkolnych i kącików zabaw - nie zajmują dużo miejsca, a ich podobieństwo do "dużych mebli" sprawia, że dzieci jeszcze chętniej z nich korzystają.

Zestaw Atlas

Walcodrom Romulus

1 380,00 zł Cena

Komplet Walcodrom Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas

Ścieżka maxi Romulus

2 700,00 zł Cena

Komplet Ścieżka maxi Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas

Równoważnia Romulus

2 400,00 zł Cena

Komplet Równoważnia Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Mini komplet Romulus

3 120,00 zł Cena

Komplet Mini komplet Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Belkodrom Romulus

1 300,00 zł Cena

Komplet Belkodrom Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas

Balans Romulus

2 550,00 zł Cena

Komplet Balans Romulus wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń. Komplet wykonany jest w kolorze żółto - niebieskim.

Zestaw Atlas

Zestaw Romulus. Komplet rehabilitacyjny 11 kształtek.

4 340,00 zł Cena

W skład zestawu wchodzi 11 możliwych do łączenia elementów, co pozwala na wiele wariantów ustawień. Komplet Atlas wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń.

Klin Atlas

Materace Atlas - zestaw 4 sztuk

1 230,00 zł Cena

Materace to komplet czterech samodzielnych elementów, które wchodzą w skład zestawu Atlas. Materace przeznaczone są do ćwiczeń ruchowych we wszystkich grupach wiekowych dzieci.

Zestaw Atlas

Zestaw Atlas

3 350,00 zł Cena

W skład zestawu wchodzi 11 możliwych do łączenia elementów, co pozwala na wiele wariantów ustawień. Komplet Atlas wykonany jest z pianki o podwyższonej gęstości dla uzyskania lepszej sprężystości, poprawiającej efektywność ćwiczeń.