Najczęściej kupowane

Każdy opiekun i rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że zapewnienie prawidłowego rozwoju maluchom to niełatwe zadanie. Mali odkrywcy potrzebują do tego naprawdę wielu bodźców oddziałujących na każde zmysły. Wiemy to również w sklepie Lider, dlatego przedstawiamy szereg najczęściej kupowanych produktów wspomagających rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Jakie produkty są uu nas najpopulaniejsze?

Najchętniej wybierane w naszym sklepie są:

gniotki antystresowe,

pacynki logopedyczne,

gry edukacyjne,

oraz wiele innych zabawek sensorycznych i pomocy logopedycznych.

Ponadto w ofercie znajdują się również ciekawe gry zręcznościowe ,czy pomoce sensoryczne wspomagające wzrok, słuch, pamięć, dotyk motorykę małą i wiele innych umiejętności u dzieci.

Warto zapoznać się z naszą ofertą bestsellerów, gdyż produkty te to wysokiej jakości bezpieczne w użyciu zabawki, które poprzez zabawę mają wpływać na naprawdę wiele elementów rozwoju dziecka.

Jest 1240 produktów.

Pokazano 1-24 z 1240 pozycji
Gra - Pamięć dźwiękowa

Gra - Pamięć dźwiękowa

55,00 zł Cena

Gra w Pamięć dźwiękową polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

10,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami przeznaczona jest do celów zdrowotnych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii jak również całego ciała. 

Woreczki sensoryczne - Emocje
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

40,00 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.

Logopary. Gra logopedyczna

Logopary. Gra logopedyczna

25,00 zł Cena

Gra logopedyczna Logopary w sposób zabawny i nieprzypominający dziecku o pracy czy terapii, zachęca do ćwiczeń wymowy trudnych wyrazów. Skupia się na powtarzaniu i utrwalaniu szeregu syczącego, ciszącego i szumiącego, czyli tych, które w dyslalii sprawiają dziecku najwięcej kłopotów.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm

12,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami to niewielkie, ale bardzo przydatne urządzenie. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii, jak również całego ciała.

Loteryjka - Zwierzęta leśne i wiejskie

Nazwij i wrzuć! Ubrania. Gra logopedyczna i edukacyjna

79,00 zł Cena

W koszu do prania piętrzą się brudne swetry, spodnie i skarpety. Czekają na wypranie i rozwieszenie na suszarce. Które ubrania są w tym samym kolorze? Które ubrania nosisz latem, a które zimą? Wybierz te, które coś łączy, nazwij je, a następnie wypierz poprzez wrzucenie żetonów do pudełka.