Najczęściej kupowane

Jest 342 produktów.

Pokazano 1-24 z 342 pozycji
Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne

Terapia ręki od A do Z. Ścieżki grafomotoryczne

11,00 zł Cena

Program Terapia ręki od A do Z ma na celu usprawnienie motoryki małej, wprowadza i przygotowuje dziecko do nauki pisania. Mogą korzystać z niego nauczyciele i rodzice pracujący z dziećmi w wieku przedszkolnym, które uczą się prawidłowego uchwytu pisarskiego.

But do nauki sznurowania. Pomoc zręcznościowa

But do nauki sznurowania. Pomoc zręcznościowa

43,00 zł Cena

Drewniany bucik-trampek, stanowi ciekawy sposób na podjęcie nauki wiązania prawdziwych butów. Nabycie przez dziecko tej umiejętności, często przebiega w nerwowej atmosferze, dzieci nierzadko zniechęcają się początkowymi niepowodzeniami i później trudno przekonać je, aby kontynuowały naukę wiązania.

Klin Atlas

Walec Atlas

240,00 zł Cena

Walec to samodzielny element wchodzący w skład zestawu Atlas. Walec to element, który przeznaczony jest do ćwiczeń ruchowych we wszystkich grupach wiekowych dzieci.

Gra edukacyjna - Granie w nawlekanie

Gra edukacyjna - Granie w nawlekanie

31,50 zł Cena

Granie w nawlekanie” to zabawka i kilka wersji gier dla graczy w różnym wieku – od 4 do 99+ lat. Najmłodsze dzieci mogą bawić się elementami zabawki nawlekając je na słupek osadzony w podstawce. 

Woreczki sensoryczne - Emocje

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

29,90 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

103,00 zł Cena

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy.

Gra zręcznościowa - latające krasnale

Gra zręcznościowa - latające krasnale

65,00 zł Cena

Latające krasnale to gra, która znakomicie kształtuje precyzję, zręczność, spostrzegawczość oraz wzmacnia mięśnie dłoni i nadgarstka. Dzięki zastosowaniu bogatej kolorystyki, stymuluje narząd wzroku.