Najczęściej kupowane

Każdy opiekun i rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że zapewnienie prawidłowego rozwoju maluchom to niełatwe zadanie. Mali odkrywcy potrzebują do tego naprawdę wielu bodźców oddziałujących na każde zmysły. Wiemy to również w sklepie Lider, dlatego przedstawiamy szereg najczęściej kupowanych produktów wspomagających rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Jakie produkty są uu nas najpopulaniejsze?

Najchętniej wybierane w naszym sklepie są:

gniotki antystresowe,

pacynki logopedyczne,

gry edukacyjne,

oraz wiele innych zabawek sensorycznych i pomocy logopedycznych.

Ponadto w ofercie znajdują się również ciekawe gry zręcznościowe ,czy pomoce sensoryczne wspomagające wzrok, słuch, pamięć, dotyk motorykę małą i wiele innych umiejętności u dzieci.

Warto zapoznać się z naszą ofertą bestsellerów, gdyż produkty te to wysokiej jakości bezpieczne w użyciu zabawki, które poprzez zabawę mają wpływać na naprawdę wiele elementów rozwoju dziecka.

Jest 1280 produktów.

Pokazano 1-24 z 1280 pozycji
Tygrys z patyczkami -gra zręcznościowa
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Tygrys z patyczkami - gra zręcznościowa

12,00 zł Cena

Gra zręcznościowa, w której grającemu towarzyszy psotny tygrys. Dzięki wykorzystaniu tej pomocy można ćwiczyć nie tylko zdolności manualne, ale również koncentrację uwagi.

Gra - Pamięć dźwiękowa

Gra - Pamięć dźwiękowa

55,00 zł Cena

Gra w Pamięć dźwiękową polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk.

Kuferek gier - Bystre Oczko

Kuferek gier - Bystre Oczko Gry edukacujne

38,00 zł Cena

Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową, uczy rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Ponadto zapewnia świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny.

Edukacyjna układanka - Skojarzenia

Skojarzenia. Gra edukacyjna

24,00 zł Cena

Skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków – uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów oraz zjawisk. Podczas wesołej zabawy, polegającej na łączeniu puzzlowych elementów, dziecko poznaje otaczający je świat. 

Logopary. Gra logopedyczna

Logopary. Gra logopedyczna

25,00 zł Cena

Gra logopedyczna Logopary w sposób zabawny i nieprzypominający dziecku o pracy czy terapii, zachęca do ćwiczeń wymowy trudnych wyrazów. Skupia się na powtarzaniu i utrwalaniu szeregu syczącego, ciszącego i szumiącego, czyli tych, które w dyslalii sprawiają dziecku najwięcej kłopotów.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

10,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami przeznaczona jest do celów zdrowotnych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii jak również całego ciała. 

Woreczki sensoryczne - Emocje

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

41,00 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.