Najczęściej kupowane

Jest 1114 produktów.

Pokazano 1-24 z 1114 pozycji
Woreczki sensoryczne - Emocje

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

33,00 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.

Gra - Pamięć dźwiękowa

Gra - Pamięć dźwiękowa

54,00 zł Cena

Gra w Pamięć dźwiękową polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

10,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami przeznaczona jest do celów zdrowotnych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii jak również całego ciała. 

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm

12,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami to niewielkie, ale bardzo przydatne urządzenie. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii, jak również całego ciała.

Kuferek gier - Bystre Oczko

Kuferek gier - Bystre Oczko Gry edukacujne

38,50 zł Cena

Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową, uczy rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Ponadto zapewnia świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny.

Piasek kinetyczny (sensoryczny) 3 kg z foremkami + piaskownica. Naturalny!

Piasek kinetyczny (sensoryczny) 3 kg z foremkami + piaskownica. Naturalny!

66,00 zł Cena

Piasek sensoryczny to pomoc w terapii integracji sensorycznej oraz w terapii ręki. Jest nieco zbliżony w swej konsystencji do naturalnego piasku, przesypuje się przez palce, jednocześnie jednak będąc bardziej gumowy i tępy, jak plastelina. Piasek kinetyczny zapewnia świetne doznania sensoryczne, dlatego jest dobrze tolerowany przez osoby ze spektrum autyzmu oraz z różnymi nadwrażliwościami.