Najczęściej kupowane

Każdy opiekun i rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że zapewnienie prawidłowego rozwoju maluchom to niełatwe zadanie. Mali odkrywcy potrzebują do tego naprawdę wielu bodźców oddziałujących na każde zmysły. Wiemy to również w sklepie Lider, dlatego przedstawiamy szereg najczęściej kupowanych produktów wspomagających rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Jakie produkty są uu nas najpopulaniejsze?

Najchętniej wybierane w naszym sklepie są:

gniotki antystresowe,

pacynki logopedyczne,

gry edukacyjne,

oraz wiele innych zabawek sensorycznych i pomocy logopedycznych.

Ponadto w ofercie znajdują się również ciekawe gry zręcznościowe ,czy pomoce sensoryczne wspomagające wzrok, słuch, pamięć, dotyk motorykę małą i wiele innych umiejętności u dzieci.

Warto zapoznać się z naszą ofertą bestsellerów, gdyż produkty te to wysokiej jakości bezpieczne w użyciu zabawki, które poprzez zabawę mają wpływać na naprawdę wiele elementów rozwoju dziecka.

Aktywne filtry

Gra - Pamięć dźwiękowa
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Gra - Pamięć dźwiękowa

55,00 zł Cena

Gra w Pamięć dźwiękową polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk.

Woreczki sensoryczne - Emocje

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

46,00 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.

Edukacyjna układanka - Skojarzenia

Skojarzenia. Gra edukacyjna

26,00 zł Cena

Skojarzenia to wyjątkowa układanka dydaktyczna dla przedszkolaków – uczy nazywania i klasyfikowania przedmiotów oraz zjawisk. Podczas wesołej zabawy, polegającej na łączeniu puzzlowych elementów, dziecko poznaje otaczający je świat. 

Logopary. Gra logopedyczna

Logopary. Gra logopedyczna

25,00 zł Cena

Gra logopedyczna Logopary w sposób zabawny i nieprzypominający dziecku o pracy czy terapii, zachęca do ćwiczeń wymowy trudnych wyrazów. Skupia się na powtarzaniu i utrwalaniu szeregu syczącego, ciszącego i szumiącego, czyli tych, które w dyslalii sprawiają dziecku najwięcej kłopotów.

Kuferek gier - Bystre Oczko

Kuferek gier - Bystre Oczko Gry edukacujne

42,00 zł Cena

Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową, uczy rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Ponadto zapewnia świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

10,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami przeznaczona jest do celów zdrowotnych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii jak również całego ciała. 

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

Zmysłowe pudełko. Pomoc sensoryczna

149,00 zł Cena

Zmysłowe pudełko to pomoc idealna dla wszystkich dzieci, gdyż każde dziecko jest zafascynowane możliwością odkrywania i szukania skarbów. Do drewnianej skrzynki można włożyć najróżniejsze przedmioty, można je zmieniać w zależności od potrzeb danych zajęć, w których dziecko uczestniczy.