Najczęściej kupowane

Każdy opiekun i rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że zapewnienie prawidłowego rozwoju maluchom to niełatwe zadanie. Mali odkrywcy potrzebują do tego naprawdę wielu bodźców oddziałujących na każde zmysły. Wiemy to również w sklepie Lider, dlatego przedstawiamy szereg najczęściej kupowanych produktów wspomagających rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Jakie produkty są uu nas najpopulaniejsze?

Najchętniej wybierane w naszym sklepie są:

gniotki antystresowe,

pacynki logopedyczne,

gry edukacyjne,

oraz wiele innych zabawek sensorycznych i pomocy logopedycznych.

Ponadto w ofercie znajdują się również ciekawe gry zręcznościowe ,czy pomoce sensoryczne wspomagające wzrok, słuch, pamięć, dotyk motorykę małą i wiele innych umiejętności u dzieci.

Warto zapoznać się z naszą ofertą bestsellerów, gdyż produkty te to wysokiej jakości bezpieczne w użyciu zabawki, które poprzez zabawę mają wpływać na naprawdę wiele elementów rozwoju dziecka.

Jest 1173 produktów.

Pokazano 1-24 z 1173 pozycji
Gra - Pamięć dźwiękowa

Gra - Pamięć dźwiękowa

55,00 zł Cena

Gra w Pamięć dźwiękową polega na zapamiętaniu poszczególnych dźwięków i zebraniu jak największej liczby par, które tworzą się z dwóch klocków wydających ten sam dźwięk.

Woreczki sensoryczne - Emocje

Woreczki Emocje. Pomoc terapeutyczna

40,00 zł Cena

Woreczki Emocje to zestaw 6 kolorowych, przykuwających uwagę woreczków z namalowanymi różnymi rodzajami ludzkich emocji. Prezentują takie stany emocjonalne, jak: radość, złość, zadowolenie, smutek, zdziwienie, szaleństwo.

Tygrys z patyczkami -gra zręcznościowa
  • -20%
  • -20%

Tygrys z patyczkami - gra zręcznościowa

9,60 zł Cena podstawowa 12,00 zł -20% Cena

Gra zręcznościowa, w której grającemu towarzyszy psotny tygrys. Dzięki wykorzystaniu tej pomocy można ćwiczyć nie tylko zdolności manualne, ale również koncentrację uwagi.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 5,4 cm

10,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami przeznaczona jest do celów zdrowotnych. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii jak również całego ciała. 

Kuferek gier - Bystre Oczko
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Kuferek gier - Bystre Oczko Gry edukacujne

38,00 zł Cena

Gra wyrabia spostrzegawczość, refleks, pamięć, ćwiczy analizę wzrokową i słuchową, uczy rozróżniać kolory i nazywać przedmioty. Ponadto zapewnia świetną i emocjonującą zabawę dla całej rodziny.

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm

Piłeczka sensoryczna jeżyk - 9cm

12,00 zł Cena

Piłeczka z kolcami to niewielkie, ale bardzo przydatne urządzenie. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie dłoni i są idealne do rehabilitacji pourazowych tych partii, jak również całego ciała.

Fasolka sensoryczna z kolcami

Fasolka sensoryczna z kolcami

8,00 zł Cena

Fasolka rehabilitacyjna z kolcami przeznaczona do masażu ciała, rehabilitacji, ćwiczeń fitness, jogi oraz do terapii integracji sensorycznej. Bardzo dobrze sprawdza się podczas zabawy z dziećmi, jest uatrakcyjnieniem zajęć grupowych. Specjalne stożkowe kolce pobudzają receptory czuciowe i poprawiają ukrwienie.