Wibrator logopedyczny

Wibratory i szpatułki logopedyczne stanowią skuteczną pomoc przy leczeniu różnego rodzaju zaburzeń mowy u małych dzieci. Ich skuteczność potwierdzana jest w Polsce już od kilkudziesięciu lat! Obecnie wibratory i szpatułki zaliczają się do podstawowych narzędzi logopedycznych. Ich zaletą jest fakt, że przynoszą szybko zauważalne efekty oraz to, że są proste w obsłudze.

Bogata oferta wibratorów logopedycznych w sklepie Liger

Liger wychodząc więc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów stworzył bogatą ofertę różnego rodzaju wibratorów oraz szpatułek logopedycznych. Każdy, dostępny w sklepie produkt cechuje się wysokiej klasy jakością oraz skutecznością. Dzięki tym produktom Twoje dziecko w bezpieczny i szybki sposób nauczy się poprawnej wymowy poszczególnych spółgłosek.

Modele wibratorów logopedycznych dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie znalazły się następujące produkty:

  • Wibrator logopedyczny Rerek – idealny do terapii rotacyzmu, czyli nauki prawidłowego wymawiania spółgłoski "r".
  • Wibrator logopedyczny Z-vibe – pomaga w prawidłowym wypowiadaniu głosek sz, o, u, cz, dż. Dostępny jest w dwóch wersjach: uniwersalnej oraz jako model dodatkowo masujący jamę ustną na zewnątrz i wewnątrz.
  • Wibrator logopedyczny Wigler – jest to urządzenie wielofunkcyjne, pomocne zarówno w terapii rotacyzmu oraz przy masażu języka, warg, policzków i podniebienia. Usprawnia każdą część języka. 

Posiadamy również szpatułki do wibratorów logopedycznych (zarówno miękkie, jak i twarde), które przeznaczone są do kształcenia sensorycznego w obrębie jamy ustnej, masażu policzków i żuchwy, dziąseł, policzków i do masażu zewnątrzustnego. Nasze szpatułki są również pomocne przy rozwijaniu stref artykulacyjnych. Z powodzeniem sprawdzą się również do masażu dziąseł dla tych dzieci, które dopiero zaczynają ząbkować. 

Korzyści wynikające z stosowania wibratora logopedycznego u dzieci

Wiele osób może zastanawiać się, w jaki sposób wibrator logopedyczny pomaga dzieciom w leczeniu różnego rodzaju zaburzeń mowy. Jego zasada działania jest dość prosta i intuicyjna, ponieważ został on stworzony w taki sposób, aby generować bierne wibracje języka i w ten sposób wywoływać prawidłową artykulację głoski „r”. Warto jednak zaznaczyć, że wibrator logopedyczny sprawdza się nie tylko w przypadku rotacyzmu, czyli wadliwej artykulacji głoski „r”, ale także w przypadku innych wad wymowy, w których masaż i wibracje generowane przez wibrator logopedyczny są skuteczną pomocą w leczeniu.

Zalety zakupu wibratora logopedycznego w sklepie Liger

Decydując się na zakup wibratora logopedycznego w naszym sklepie Liger, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i został dokładnie przetestowany w celu potwierdzenia jego skuteczności działania. 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą książek logopedycznych oraz gier logopedycznych dla dzieci.

Aktywne filtry

Wibrator logopedyczny Z-vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe

183,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny DnZ-vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.

Wibrator logopedyczny Wigler
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Wibrator logopedyczny Wiggler (w zestawie z 2 łopatkami)

165,00 zł Cena

Zastosowanie prezentowanego wibratora:

1. wielofunkcyjne narzędzie logopedyczne adresowane do terapii w przypadkach dysgrafii - długopis wibracyjny,

2. w terapii rotacyzmu - wystarczy dokupić wybraną łopatkę twardą lub miękką, nasunąć na nią nakrętkę i całość zakręcić na gwincie mocującym. 

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)
  • -20%
  • -20%

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)

96,00 zł Cena podstawowa 120,00 zł -20% Cena

Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Aligatora oraz do stosowania ze szpatułkami. Wystarczy odkręcić głowę słonika, zastąpić ją nakładką i zamocować dowolną szpatułkę. Jest doskonałą alternatywą dla Rerka.

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie  V1 (3 szpatułki)
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie V1 (3 szpatułki)

230,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.