Wibrator logopedyczny

Wibratory i szpatułki logopedyczne stanowią skuteczną pomoc przy leczeniu różnego rodzaju zaburzeń mowy u małych dzieci. Ich skuteczność potwierdzana jest w Polsce już od kilkudziesięciu lat! Obecnie wibratory i szpatułki zaliczają się do podstawowych narzędzi logopedycznych. Ich zaletą jest fakt, że przynoszą szybko zauważalne efekty oraz to, że są proste w obsłudze.

Bogata oferta wibratorów logopedycznych w sklepie Liger

Liger wychodząc więc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów stworzył bogatą ofertę różnego rodzaju wibratorów oraz szpatułek logopedycznych. Każdy, dostępny w sklepie produkt cechuje się wysokiej klasy jakością oraz skutecznością. Dzięki tym produktom Twoje dziecko w bezpieczny i szybki sposób nauczy się poprawnej wymowy poszczególnych spółgłosek.

Modele wibratorów logopedycznych dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie znalazły się następujące produkty:

  • Wibrator logopedyczny Rerek – idealny do terapii rotacyzmu, czyli nauki prawidłowego wymawiania spółgłoski "r".
  • Wibrator logopedyczny Z-vibe – pomaga w prawidłowym wypowiadaniu głosek sz, o, u, cz, dż. Dostępny jest w dwóch wersjach: uniwersalnej oraz jako model dodatkowo masujący jamę ustną na zewnątrz i wewnątrz.
  • Wibrator logopedyczny Wigler – jest to urządzenie wielofunkcyjne, pomocne zarówno w terapii rotacyzmu oraz przy masażu języka, warg, policzków i podniebienia. Usprawnia każdą część języka. 

Posiadamy również szpatułki do wibratorów logopedycznych (zarówno miękkie, jak i twarde), które przeznaczone są do kształcenia sensorycznego w obrębie jamy ustnej, masażu policzków i żuchwy, dziąseł, policzków i do masażu zewnątrzustnego. Nasze szpatułki są również pomocne przy rozwijaniu stref artykulacyjnych. Z powodzeniem sprawdzą się również do masażu dziąseł dla tych dzieci, które dopiero zaczynają ząbkować. 

Korzyści wynikające z stosowania wibratora logopedycznego u dzieci

Wiele osób może zastanawiać się, w jaki sposób wibrator logopedyczny pomaga dzieciom w leczeniu różnego rodzaju zaburzeń mowy. Jego zasada działania jest dość prosta i intuicyjna, ponieważ został on stworzony w taki sposób, aby generować bierne wibracje języka i w ten sposób wywoływać prawidłową artykulację głoski „r”. Warto jednak zaznaczyć, że wibrator logopedyczny sprawdza się nie tylko w przypadku rotacyzmu, czyli wadliwej artykulacji głoski „r”, ale także w przypadku innych wad wymowy, w których masaż i wibracje generowane przez wibrator logopedyczny są skuteczną pomocą w leczeniu.

Zalety zakupu wibratora logopedycznego w sklepie Liger

Decydując się na zakup wibratora logopedycznego w naszym sklepie Liger, otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu, który posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i został dokładnie przetestowany w celu potwierdzenia jego skuteczności działania. 

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą książek logopedycznych oraz gier logopedycznych dla dzieci.

Aktywne filtry

Smok 1
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Jiggler Smok - wibrator logopedyczny

130,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny Jiggler pochodzi od cenionego amerykańskiego producenta pomocy logopedycznych Talk Tools. Jiggler to kolejny już wibrator logopedyczny wśród naszych pomocy logopedycznych. Jigglery Słoniki są solidnie wykonane, przyjazne dla dzieci oraz bezpieczne w terapii, mają zastosowanie w terapii żuchwy i warg.

Jiggler Leniwiec - wibrator logopedyczny
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Jiggler Leniwiec - wibrator logopedyczny

130,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny Leniwiec to produkt zaprojektowany dla znanej amerykańskiej firmy TALK TOOLS.  Wibrator przeznaczony jest do rozwijania sensorycznego w okolicach żuchwy, policzków oraz warg.

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie  V1 (3 szpatułki)

Wibrator logopedyczny Z-vibe w zestawie V1 (3 szpatułki)

235,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny Z-vibe to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)

Wibrator logopedyczny Jiggler (Aligator)

120,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny przeznaczony do masażu zewnątrzustnego postacią Aligatora oraz do stosowania ze szpatułkami. Wystarczy odkręcić głowę słonika, zastąpić ją nakładką i zamocować dowolną szpatułkę. Jest doskonałą alternatywą dla Rerka.

Wibrator logopedyczny Z-vibe

Wibrator logopedyczny Z-Vibe

189,00 zł Cena

Wibrator logopedyczny DnZ-vibe z elastomerową rączką to narzędzie do masażu sensorycznego wewnątrz i na zewnątrz jamy ustnej przy użyciu specjalnych szpatułek, które mają różną strukturę powierzchni: od gładkich gryzaków, przeznaczonych do ćwiczeń stabilności i siły żuchwy, po włoskowate szpatułki szczoteczek.