Wszystkie Publiczne Placówki Oświatowe mają 14 dniowy termin płatności. Przy składaniu zamówienia jako formę płatności należy wybrać PRZELEW.

Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedyczne, pomoce sensoryczne

Sklep internetowy LIGER oferuje Państwu specjalistyczne produkty dla logopedów, terapeutów SI, pedagogów i psychologów, dla których przygotowaliśmy sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne rozwiązania terapeutyczne do wykorzystywania w codziennej pracy z dziećmi. Pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne przedszkole - sprzęt do integracji sensorycznej, pomoce w terapii integracji sensorycznej. Rodzicom proponujemy szeroki asortyment gier i zabawek edukacyjnych i interaktywnych, które rozwijają wiele obszarów dziecięcej aktywności.

Naszą ofertę kierujemy także do poradni, przedszkoli i szkół oraz innych jednostek o charakterze oświatowym, które poszukują wyselekcjonowanego i sprawdzonego asortymentu.

Wiele, spośród oferowanych przez nas pomocy, przetestowaliśmy sami podczas wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach. Bazując na własnym doświadczeniu oraz będąc w stałym kontakcie z innymi specjalistami, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty, wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i doskonale spełnią swoją terapeutyczno-edukacyjną rolę.

Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedyczne, pomoce sensoryczne
Pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne przedszkole - sprzęt do integracji sensorycznej, pomoce w terapii integracji sensorycznej
Serdecznie zapraszamy do współpracy.