Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedyczne, pomoce sensoryczne

Sklep internetowy LIGER oferuje Państwu specjalistyczne produkty dla logopedów, terapeutów SI, pedagogów i psychologów, dla których przygotowaliśmy sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne rozwiązania terapeutyczne do wykorzystywania w codziennej pracy z dziećmi. Pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne przedszkole - sprzęt do integracji sensorycznej, pomoce w terapii integracji sensorycznej. Rodzicom proponujemy szeroki asortyment gier i zabawek edukacyjnych i interaktywnych, które rozwijają wiele obszarów dziecięcej aktywności.

Naszą ofertę kierujemy także do poradni, przedszkoli i szkół oraz innych jednostek o charakterze oświatowym, które poszukują wyselekcjonowanego i sprawdzonego asortymentu.

Wiele, spośród oferowanych przez nas pomocy, przetestowaliśmy sami podczas wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach. Bazując na własnym doświadczeniu oraz będąc w stałym kontakcie z innymi specjalistami, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty, wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i doskonale spełnią swoją terapeutyczno-edukacyjną rolę.

Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedyczne, pomoce sensoryczne
Pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne przedszkole - sprzęt do integracji sensorycznej, pomoce w terapii integracji sensorycznej
Serdecznie zapraszamy do współpracy.