Specjalistyczne pomoce terapeutyczne, pomoce logopedycznepomoce sensoryczne.

Sklep internetowy LIGER oferuje Państwu specjalistyczne produkty dla logopedów, terapeutów SI, pedagogów i psychologów, dla których przygotowaliśmy sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne rozwiązania terapeutyczne do wykorzystywania w codziennej pracy z dorosłymi i dziećmi z zaburzeniami sensorycznymi.

W naszym sklepie można znaleźć m.in.:

Naszą ofertę kierujemy także do poradni, przedszkoli i szkół oraz innych jednostek o charakterze oświatowym, które poszukują wyselekcjonowanego i sprawdzonego asortymentu.

W związku z tym, że praca nad prawidłowym rozwojem dziecka nie kończy się w gabinecie terapeutycznym, czy w placówce edukacyjnej, rodzicom proponujemy szeroki asortyment gier i zabawek edukacyjnych i interaktywnych, które pomogą w domu rozwinąć wiele obszarów dziecięcej aktywności.

Wiele, spośród oferowanych przez nas pomocy, gier i zabawek, przetestowaliśmy sami podczas wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach. Bazując na własnym doświadczeniu oraz będąc w stałym kontakcie z innymi specjalistami, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas pomoce edukacyjno - dydaktyczne wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i doskonale spełnią swoją terapeutyczno-edukacyjną rolę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.