Nowe produkty

Prawidłowy rozwój dziecka to kwestia, nad którą zastanawia się bardzo wielu rodziców i opiekunów. Jak go zapewnić? Jak wychowywać? Czym się wspomagać? Pytania te choć trudne, to posiadają jedną bardzo znaczącą odpowiedź – dziecko najlepiej rozwija się poprzez zabawę. Wiemy to także w sklepie Liger, dlatego prezentujemy najnowsze produkty, które nie tylko zabawią maluchy, ale także wpłyną pozytywnie na ich rozwój i edukację.

Jakie można znaleźć nowe produkty w naszym sklepie?

Wśród naszych nowości można znaleźć wiele zabawek sensorycznych (tj. piasek kinetyczny, piłeczki antystresowe, woreczki dotykowe) i pomocy logopedycznych w postaci gier oraz wiele zabawek edukacyjnych i gier zręcznościowych oddziałujących na wszystkie zmysły dziecka. Wszystko po to, by odkrywało ono świat, spędzając go na dobrej zabawie.

Korale do nauki sekwencji
  • Nowy

Korale do nauki sekwencji

110,00 zł Cena

Klocki do nauki i powtarzania sekwencji pełnią wiele edukacyjnych funkcji. Sekwencje warto ćwiczyć z każdym dzieckiem, a nauka poprzez układanie koralików, nie będzie nudna i nie będzie przez dziecko kojarzona z wykonywaniem ćwiczeń ale z zabawą.

Tunel do przeciskania Gąsienica
  • Nowy

Tunel do przeciskania Gąsienica (duży)

129,00 zł Cena

Tunel do przeciskania Gąsienica z powodzeniem może być wykorzystywany, jako pomoc do terapii integracji sensorycznej. Przeciskanie się przez niego aktywizuje układ przedsionkowy i propriocepcję., a także sprzyja doskonałej zabawie.

Klocki sensoryczne
  • Nowy

Klocki sensoryczne tęczowe

209,00 zł Cena

Klocki sensoryczne tęcza dla dzieci to zestaw 24 sensorycznych, miłych w dotyku i różnokolorowych elementów przeznaczonych do zabawy i terapii.