Nowe produkty

Tutaj możesz znaleźć najnowsze produkty, które pojawiły się w naszym sklepie
 • Nowy
  18,70 zł
  18,70 zł

  Malowanka wodna - Świat pod wodą to znakomita okazja do ćwiczeń i usprawniania wielu umiejętności: prawidłowego utrzymania narzędzia pisarskiego (co na etapie nauki pisania stanie się niezwykle przydatne), skupiania uwagi na zadaniu, skoordynowania ruchów ręki z ruchami gałki ocznej, a także poznawaniu podwodnego świata zwierząt i roślin.

  Malowanka wodna - Świat pod wodą to znakomita okazja do ćwiczeń i usprawniania wielu umiejętności: prawidłowego utrzymania narzędzia pisarskiego (co na...

 • Nowy
  18,70 zł
  18,70 zł

  Malowanka wodna to rodzaj innowacyjnej kolorowanki, znanej i uwielbianej przez dzieci. Kolorowanka Na wsi posiada 4 sztywne, twarde strony do "pokolorowania", a także pisak, do którego nalewa się wodę.

  Malowanka wodna to rodzaj innowacyjnej kolorowanki, znanej i uwielbianej przez dzieci. Kolorowanka Na wsi posiada 4 sztywne, twarde strony do...

Nowe produkty
 • Kolorowanka, malowanka wodna - Świat pod wodą
  Kolorowanka, malowanka wodna - Świat pod wodą
  18,70 zł
 • Kolorowanka, malowanka wodna - Na wsi
  Kolorowanka, malowanka wodna - Na wsi
  18,70 zł

Sklep Liger - Pomoce dydaktyczne, edukacyjne i terapeutyczne

Oferujemy specjalistyczne pomoce dydaktyczne, logopedyczne, terapeutyczne i edukacyjne. W naszym asortymencie znajdziesz gry logopedyczne, zabawki kreatywne, sprzęt do integracji sensorycznej, pomoce dydaktyczne przedszkole itd. Dodatkowo oferujemy następujące produkty: sala doświadczania świata, pomoce montesorri oraz interesujące pomysły na prezent. Zapraszamy do zakupów na Liger.net.pl - specjalistyczne pomoce terapeutyczne, logopedyczne i sensoryczne.