Nowe produkty

Prawidłowy rozwój dziecka to kwestia, nad którą zastanawia się bardzo wielu rodziców i opiekunów. Jak go zapewnić? Jak wychowywać? Czym się wspomagać? Pytania te choć trudne, to posiadają jedną bardzo znaczącą odpowiedź – dziecko najlepiej rozwija się poprzez zabawę. Wiemy to także w sklepie Liger, dlatego prezentujemy najnowsze produkty, które nie tylko zabawią maluchy, ale także wpłyną pozytywnie na ich rozwój i edukację.

Jakie można znaleźć nowe produkty w naszym sklepie?

Wśród naszych nowości można znaleźć wiele zabawek sensorycznych (tj. piasek kinetyczny, piłeczki antystresowe, woreczki dotykowe) i pomocy logopedycznych w postaci gier oraz wiele zabawek edukacyjnych i gier zręcznościowych oddziałujących na wszystkie zmysły dziecka. Wszystko po to, by odkrywało ono świat, spędzając go na dobrej zabawie.

Moje dziecko nie mówi. Pomoc
  • Nowy

Moje dziecko nie mówi. Ćwiczenia dla dzieci słabo mówiących i niemówiacych

147,00 zł Cena

Pomoc Moje dziecko nie mówi została stworzona przez terapeutki na bazie ich wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy. Ćwiczenia zawarte na kartach tej pomocy pomagają poznawać nowe słowa, zapamiętywać je oraz budować wypowiedzi poprawne składniowo. Pomoc jest przydatna także w budowaniu słownika biernego.

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe
  • Nowy

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny

55,00 zł Cena

Pomoc Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny przeznaczona jest do kształtowania i ćwiczeń językowych. Zapewnia także wsparcie w obszarze umiejętności poznawczych, które często są zaburzone u dzieci ze spektrum autyzmu.