Gry planszowe, edukacyjne i logopedyczne

Gry planszowe, edukacyjne i logopedyczne

Gry planszowe logopedyczne i edukacyjne oraz inne rodzaje gier to świetny sposób na to, albo dziecko mogło uczyć się poprzez zabawę. Uczyć się zarówno prawidłowej wymowy poprzez gry planszowe logopedyczne, jak i rozwijać swój umysł poprzez gry edukacyjne.

Gry planszowe oraz inne gry logopedyczne

W sklepie Liger znajdziesz gry planszowe logopedyczne oraz inne gry, które pomogą Twojemu podopiecznemu, dziecku, a nawet dorosłemu w doskonaleniu swojej wymowy oraz korygowaniu wad wymowy, poprzez zabawę. Gry logopedyczne są znakomitą formą rozrywki, która łączy się z ćwiczeniami, poprzez co przestaje być nudnym powtarzaniem słów i zbitek wyrazowych.

Nauka prawidłowej wymowy to jeden z etapów rozwoju dziecka. Czasem jednak dziecko ma z nią problemy i wymaga korekcji wady wymowy, konsultacji z foniatrą, audiologiem czy logopedą. Ważne jest, aby dziecko znalazło wsparcie w żmudnej nauce wymowy. Dlatego warto oprócz ćwiczeń u logopedy, pracować również w domu, np. poprzez gry logopedyczne i planszowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie.

 

Grzybobranie – logopedyczna gra planszowa

Grzybobranie to nowa wersja znanej gry planszowej. Uwzględniając potrzeby współczesnych graczy, zostały urozmaicone zasady, a także przygotowana została nowa, trójwymiarowa oprawa graficzna.

Grzybobranie w zaczarowanym lesie to klasyczna gra planszowa polecana również jako gra logopedyczna, w zupełnie nowej wersji. Grę wzbogacono o pojawienie się zwierzątek, które mogą zarówno pomagać, jak i przeszkadza podczas rozrywki.

Na graczy czeka wiedźma, która zrobi wszystko, aby pokrzyżować im plany.

 

Zamek Strachów i Pszczółki Śpioszki – logopedyczne gry planszowe

Zamek Strachów oraz Pszczółki Śpioszki to planszowe gry logopedyczne, które wpływają na rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, szczególnie w zakresie poprawnej wymowy głosek, poszerzania słownika oraz rozwoju słuchu.

Zamek Strachów wspomaga terapię głoski r w grupach spółgłoskowych tr, dr, kr, gr, pr, br, śr.

Pszczółki Śpioszki – wspomagają terapię głosek ś/si, ź/zi, ć/ci, dź/dzi.

 

Gry edukacyjne dla dzieci

Gry edukacyjne planszowe to kolejny rodzaj gier, który znajdą Państwo w naszym sklepie. Gry edukacyjne to nie tylko gry logopedyczne, ale również gry uczące poprzez zabawę matematyki, słownictwa, rozwijające pamięci i wiele innych umiejętności.

Gry planszowe edukacyjne to nauka poprzez zabawę, która przynosi doskonałe efekty, gdyż dziecko nie jest znudzone i szybciej przyswaja nowe umiejętności nawet o tym nie wiedząc.

Osobom, które chcą poprzez zabawę zaktywizować i zachęcić do nauki dziecko, polecamy gry edukacyjne, między innymi kolorowe gry planszowe.

 

Memory Flagi Państw Świata – gra edukacyjna

Memory Flagi Państw Świata to świetna gra edukacyjna, która nie tylko pozwoli na zabawę dzieci z rodzicami, ćwiczenie pamięci, ale również naukę geografii. Gra składa się z 80 kartoników, które pogrupowane są w pary.

 

Gra edukacyjna Liczę i dodaję

Liczę i dodaję to niezwykle wciągająca oraz rozwojowa gra edukacyjna składająca się z 48 puzzli, tworzących 16 kompletów. Każdy z kompletów składa się z dużego puzzla z obrazkiem dwóch rodzajów owoców oraz dwóch mniejszych z cyframi owocami, odpowiadającymi liczbie owoców z dużego puzzla.

Jest 296 produktów.

Pokazano 1-24 z 296 pozycji

Aktywne filtry

Loteryjka obrazkowa - gra logopedyczna

Loteryjka obrazkowa - gra logopedyczna

32,00 zł Cena

"LOTERYJKA OBRAZKOWA - GRA LOGOPEDYCZNA" ma na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek szeregu szumiącego sz-ż-cz-dż, poszerzenie słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej.

Dra edukacyjna - Supermatematyk

Supermatematyk. Gra edukacyjna

28,00 zł Cena
Losując kolejno z worka cyfry i znaki działań matematycznych, gracze starają się ułożyć jak najszybciej działanie, którego wynikiem jest jedna z liczb przedstawionych na odkrytej karcie.
Lokomotywa Edukacyjna - gra edukacyjna

Lokomotywa Edukacyjna - gra edukacyjna

30,00 zł Cena

Gra umożliwiająca ćwiczenie umiejętności dodawania i odejmowania. W trakcie rozgrywki dzieci uczą się właściwego oszacowania ilości i wielkości układanych
elementów, które muszą rozplanować i rozmieścić w odpowiednich wagonach.

Puzzle koło do nauki ułamków

Puzzle koło. Pomoc do nauki ułamków

29,00 zł Cena

Nauka ułamków nie jest trudna. Wystarczy mieć odpowiednie pomoce, a po odpowiednim zobrazowaniu stanie się łatwe. Teraz możecie wytłumaczyć dziecku o co chodzi z tymi ułamkami. Jedna druga, dwie trzecie czy trzy czwarte nie będą dłużej stanowiły kłopotu dzięki tej nowej edukacyjnej układance od Goki.

Grzybobranie. Logopedyczna gra planszowa

Grzybobranie. W zaczarowanym lesie. Dydaktyczna gra planszowa

59,90 zł Cena

Grzybobranie powraca w wielkim stylu! Tytuł ten znają wszyscy fani gier planszowych, którzy za młodu zagrywali się w zbieranie grzybków. Teraz dajemy im możliwość, aby zaprezentowali tę grę ich własnym pociechom. Uwzględniając potrzeby współczesnych graczy, urozmaiciliśmy zasady gry, jak i przygotowaliśmy nową, trójwymiarową oprawę graficzną.

Memory - Dinozaury

Memory - Dinozaury

28,00 zł Cena

Memory Dinozaury jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących gry edukacyjne, rozwojowe, pamięciowe.

Memory - Dinozaury

Memory - Odkryj Świat

28,00 zł Cena

Memory Odkrywaj Świat jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących gry edukacyjne, rozwojowe, pamięciowe.

Memory - Dinozaury

Memory - Ptaki

28,00 zł Cena

Memory Ptaki jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących gry edukacyjne, rozwojowe, pamięciowe, przyrodnicze.

Memory - Dinozaury

Memory - Znaki Drogowe

28,00 zł Cena

Memory Ptaki jest doskonałą grą towarzyską dla wszystkich lubiących gry edukacyjne, rozwojowe, pamięciowe, przyrodnicze.

Gra logopedyczna dla dzieci

Leśny bal. Gra logopedyczna

38,00 zł Cena

Leśny bal to gra logopedyczno-ruchowa, która przede wszystkim ćwiczy i usprawnia narządy artykulacyjne: żuchwę, wargi, język i policzki. W grze znajdziemy także wiele zadań ruchowych, które aktywizują maluchy w zakresie motoryki dużej. Grę z powodzeniem można wykorzystywać w gabinetach logopedycznych oraz podczas zajęć grupowych dla przedszkolaków.

Pamięć Reksio w walizce

Pamięć Reksio w walizce

17,00 zł Cena

Gra pamięć Reksio w walizce to . W grze pamięć "Reksio" wygrywa , kto najlepiej zapamięta położenie par takich samych obrazków, odkrytych na chwilę, spośród wszystkich ilustrowanych tabliczek leżących na stole rewersem do góry.

Pamięć - litery. Gra edukacyjna

Pamięć - litery. Gra edukacyjna

14,50 zł Cena

W grze Pamięć - litery wygrywa ten, kto najlepiej zapamięta położenie odpowiednich par, odkrytych na chwilę, spośród wszystkich tabliczek leżących na stole rewersem do góry.

Gra Abecadło

Abecadło. Gra edukacyjna

19,90 zł Cena

Abecadło jest to edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych od producenta TREFL. Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą.