Basen z kulkami, z piłeczkami dla dzieci | Kulki do basenu

Basen z kulkami – czym jest?

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo basen z kulkami oraz kulki do basenu. Basen z kulkami to świetna zabawa dla dzieci, ale również ciekawa forma rehabilitacji, która ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Kulki do basenu w zestawie do basenu z piłeczkami lub zakupione oddzielnie posiadają różne kształty, rozmiary oraz kolory. Basen z kulkami dla dzieci, jaki kulki do basenu wykonane są z nietoksycznych materiałów.

Basen z piłeczkami – dla kogo?

Suchy basen z kulkami to niezapomniane wrażenia dla dzieci, który wniesie w ich życie wiele radości, a także będzie stymulować ich rozwój. Basen z kulkami to świetna propozycja dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, jest zabawą bezpieczną i pełna wrażeń. Nasze baseny z piłeczkami dla dzieci wykonane są z pianki i obszyte kolorowym materiałem, co jeszcze bardziej maluchów do zabawy i ćwiczeń.

Suchy basen z piłeczkami w Liger

Nasz sklep w swoim asortymencie posiada wiele rodzajów basenu z piłeczkami dla dzieci. Istnieje jednak możliwość, aby basen był dopasowany pod względem wymiarów do pomieszczenia, do którego zamawia go klient. Nasze baseny objęte są gwarancją, posiadamy również niezbędne atesty i certyfikaty.

Kulki do basenu | Piłeczki do basenu

W naszym sklepie można zakupić basen wraz z kulkami, jednak istnieje również możliwość oddzielnego zakupienia kulek do basenu. Oferowane przez nas piłeczki do basenu to plastikowe piłki w dwóch rozmiarach oraz czterech kolorach. Pojedynczy komplet to 500 sztuk piłek ze średnicą 7 cm, w wybranych kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i żółtym.

Aktywne filtry

Suchy basen 150 cm x 150 cm x 50 cm

Suchy basen 150 cm x 150 cm + 1500 piłeczek

3 150,00 zł Cena

Przedstawiamy suchy basen rehabilitacyjny. Basen produkowany jest z pianki o podwyższonej gęstości - zapewnia to sprężystość i wytrzymałość jego ścian. Basen to nieodzowny element każdej sali zabaw.