Programy logopedyczne

Każdy program logopedyczny powinien być stworzony tak, by poprzez wesołą zabawę mógł uczyć dzieci zasad poprawnej wymowy głosek. Dzięki temu terapia jest skuteczniejsza, przynosi szybsze efekty, a także jest atrakcyjna dla dzieci. Bardzo często w gabinetach logopedycznych pojawiają się różnego rodzaju gry planszowe, kolorowe książki, a także karty logopedyczne.

Bogata oferta programów logopedycznych w sklepie Liger

Sklep Liger dostosowując się do potrzeb współczesnego rynku stworzył bogatą ofertę gier oraz pomocy, które z powodzeniem mogą stać się podstawą każdego programu logopedycznego. Posiadamy gry, pacynki, książki, ćwiczenia, karty, kolorowe zabawki oraz wiele innych produktów, które zapewnią udaną zabawę oraz progres w poprawie wymowy. Staraliśmy się stworzyć różnorodną ofertę, tak aby składające się na nią artykuły pomogły stworzyć programy logopedyczne dostosowane do potrzeb pacjentów z różnymi problemami.

Jak programy logopedyczne pomagają dzieciom?

Nowoczesne programy podchodzą do problemu wymowy w bardziej złożony sposób, niż kiedyś.Oprócz pracy nad wymową konkretnych głosek, liczy się również doskonalenie poprawności gramatycznej, ogólnej wymowy, a także czy dziecko jest w stanie formułować logiczne wypowiedzi i sprawnie komunikować się z otoczeniem

Kiedy wskazane jest korzystanie z programów logopedycznych?

Kontakt z logopedą wskazany jest zawsze wtedy, gdy dziecko ma problemy z wymową. Jednak warto również udać się do logopedy, gdy u dziecka zauważy się nietypowe zachowania lub gdy jego mowa jest niezrozumiała dla otoczenia. Takie spotkanie z logopedą pomaga dobrać odpowiedni program logopedyczny dostosowany do potrzeb i preferencji dziecka.

Dlaczego warto zakupić pomoce logopedyczne w sklepie Liger?

Warto zdecydować się na program logopedyczny w naszym sklepie, ponieważ oferujemy bogaty asortyment programów logopedycznych. We współpracy z najlepszymi specjalistami przygotowaliśmy programy logopedyczne, które dają możliwość tworzenia różnorodnych zestawów dopasowanych do potrzeb dziecka.

Przygotuj atrakcyjny program logopedyczny dla dziecka

Nasza ofertę kierujemy nie tylko do specjalistów, lecz również do rodziców, których dzieci cierpią na zaburzenia mowy. Nasze gry i pomoce logopedyczne z powodzeniem mogą być wykorzystane w każdym domu. Doskonale sprawdzą się one również, jako ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą gier logopedycznych oraz zabawek kreatywnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Razem stworzymy niepowtarzalny i skuteczny program logopedyczny!

Jest 415 produktów.

Pokazano 1-24 z 415 pozycji

Aktywne filtry

Gra memo Szumki
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Gra memo Szumki. Gra logopedyczna

42,00 zł Cena

Gra Memo szumki polega na poszukiwaniu par obrazków, których atrybuty w swej nazwie zawierają słowo z głoskami: sz, ż, cz, dż. 

Ładnie mówię głoski  s, z, c, dz

Ładnie mówię głoski s, z, c, dz. Pomoc logopedyczna

42,00 zł Cena

Ładnie mówię głoski s, z, c, dz to jedna z pięciu części, w serii gier logopedycznych, do ćwiczeń nad utrwalaniem tytułowych głosek. Pomoc powstała z myślą o logopedach, ale może być także wykorzystywana przez pedagogów, jak i rodziców dzieci z problemami artykulacyjnymi. 

Ładnie mówię głoskę r

Ładnie mówię głoskę r. Pomoc logopedyczna

42,00 zł Cena

Ładnie mówię głoskę R to pomoc logopedyczna, której podstawowym celem jest utrwalenie poprawnej artykulacji tej właśnie głoski. Może być ona wykorzystywana zarówno w gabinetach logopedycznych, jak też przez rodziców w czasie zabaw z dzieckiem w domu.

Logopedyczne gry planszowe - Sadzawka i Pszczółki Gadułki

Logopedyczne gry planszowe - Sadzawka i Pszczółki Gadułki

45,00 zł Cena

"Sadzawka" i "Pszczółki Gadułki" to gry logopedyczne mające na celu rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w zakresie poprawnej wymowy głosek, poszerzania słownika czynnego oraz rozwoju percepcji słuchowej, tak ważnej w nauce mówienia, czytania i pisania. 

Sylaby, słowa, wyrazy. Ćwiczenia artykulacyjne: szereg szumiący. Zeszyt I
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Sylaby, słowa, wyrazy. Ćwiczenia artykulacyjne: szereg szumiący. Zeszyt I

25,00 zł Cena

Niniejszy zeszyt ćwiczeń logopedycznych jest pierwszym z serii "Sylaby, słowa, wyrazy". Obejmuje on ćwiczenia szeregu szumiącego i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, u których po przeprowadzonym badaniu logopedycznym zdiagnozowano seplenienie głosek, polegające na ich deformacji bądź opuszczaniu, tzw. elizji.