Programy logopedyczne

Każdy program logopedyczny powinien być stworzony tak, by poprzez wesołą zabawę mógł uczyć dzieci zasad poprawnej wymowy głosek. Dzięki temu terapia jest skuteczniejsza, przynosi szybsze efekty, a także jest atrakcyjna dla dzieci. Bardzo często w gabinetach logopedycznych pojawiają się różnego rodzaju gry planszowe, kolorowe książki, a także karty logopedyczne.

Bogata oferta programów logopedycznych w sklepie Liger

Sklep Liger dostosowując się do potrzeb współczesnego rynku stworzył bogatą ofertę gier oraz pomocy, które z powodzeniem mogą stać się podstawą każdego programu logopedycznego. Posiadamy gry, pacynki, książki, ćwiczenia, karty, kolorowe zabawki oraz wiele innych produktów, które zapewnią udaną zabawę oraz progres w poprawie wymowy. Staraliśmy się stworzyć różnorodną ofertę, tak aby składające się na nią artykuły pomogły stworzyć programy logopedyczne dostosowane do potrzeb pacjentów z różnymi problemami.

Jak programy logopedyczne pomagają dzieciom?

Nowoczesne programy podchodzą do problemu wymowy w bardziej złożony sposób, niż kiedyś.Oprócz pracy nad wymową konkretnych głosek, liczy się również doskonalenie poprawności gramatycznej, ogólnej wymowy, a także czy dziecko jest w stanie formułować logiczne wypowiedzi i sprawnie komunikować się z otoczeniem

Kiedy wskazane jest korzystanie z programów logopedycznych?

Kontakt z logopedą wskazany jest zawsze wtedy, gdy dziecko ma problemy z wymową. Jednak warto również udać się do logopedy, gdy u dziecka zauważy się nietypowe zachowania lub gdy jego mowa jest niezrozumiała dla otoczenia. Takie spotkanie z logopedą pomaga dobrać odpowiedni program logopedyczny dostosowany do potrzeb i preferencji dziecka.

Dlaczego warto zakupić pomoce logopedyczne w sklepie Liger?

Warto zdecydować się na program logopedyczny w naszym sklepie, ponieważ oferujemy bogaty asortyment programów logopedycznych. We współpracy z najlepszymi specjalistami przygotowaliśmy programy logopedyczne, które dają możliwość tworzenia różnorodnych zestawów dopasowanych do potrzeb dziecka.

Przygotuj atrakcyjny program logopedyczny dla dziecka

Nasza ofertę kierujemy nie tylko do specjalistów, lecz również do rodziców, których dzieci cierpią na zaburzenia mowy. Nasze gry i pomoce logopedyczne z powodzeniem mogą być wykorzystane w każdym domu. Doskonale sprawdzą się one również, jako ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą gier logopedycznych oraz zabawek kreatywnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Razem stworzymy niepowtarzalny i skuteczny program logopedyczny!

Aktywne filtry

Gimnastyka słuchu i języka

Gimnastyka słuchu i języka. Ćwiczenia słuchowe

48,00 zł Cena

Gimnastyka słuchu i języka to przydatna pomoc do terapii głosek szumiących. Ćwiczenia zawarte w tej książeczce pozwalają logopedzie na utrwalanie głosek szumiących, a także na ćwiczeniu percepcji słuchowej  oraz słuchu fonemowego.

Język na uwięzi - podręcznik

Język na uwięzi

85,00 zł Cena

Język na uwięzi to pozycja, która powinna być znana każdemu logopedzie zajmującemu się tematyką skróconego wędzidełka języka. Jej autor - jako praktyk, przekazuje czytelnikowi niezwykle cenne wskazówki do pracy terapeutycznej (także miofunkcjonalnej). W podręczniku znajdziemy także zdjęcia struktur jamy ustnej, fotografie przedstawiające język i wędzidełko przed i po zabiegu.

Moje dziecko nie mówi. Pomoc
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Moje dziecko nie mówi. Ćwiczenia dla dzieci słabo mówiących i niemówiacych

147,00 zł Cena

Pomoc Moje dziecko nie mówi została stworzona przez terapeutki na bazie ich wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy. Ćwiczenia zawarte na kartach tej pomocy pomagają poznawać nowe słowa, zapamiętywać je oraz budować wypowiedzi poprawne składniowo. Pomoc jest przydatna także w budowaniu słownika biernego.

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny

55,00 zł Cena

Pomoc Autyzm. Ćwiczenia stolikowe. Blok terapeutyczny przeznaczona jest do kształtowania i ćwiczeń językowych. Zapewnia także wsparcie w obszarze umiejętności poznawczych, które często są zaburzone u dzieci ze spektrum autyzmu.

Logopedyczne potyczki 1 - głoski ciąszące

Logopedyczne potyczki (zestaw 5 książek do terapii mowy)

105,00 zł Cena

Seria książeczek usprawniających mowę - Logopedyczne potyczki, to znakomita alternatywa i rozwiązanie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, u których proces artykulacji jeszcze się nie zakończył. Nowatorskie, ciekawe i sprawdzone ćwiczenia, zachęcą do pracy dzieci umiejące już czytać. Ćwiczenia zawarte w tych książeczkach, to coś czego na polskim rynku logopedycznym jest bardzo niewiele.

Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

47,00 zł Cena

Mutyzm wybiórczy - poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów pozwala na zrozumienie mutyzmu, uwrażliwia na potrzeby dzieci nim dotknięte. Poprzez liczne przykłady dzieci z mutyzmem wybiórczym uczy specjalistów, którzy nie mieli do tej pory styczności z tym problemem, jak postępować z takim dzieckiem, gdzie szukać dla niego pomocy.