Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej

Nauka i rozwój przez zabawę, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej. To właśnie z myślą o nich i wyzwaniach, jakie stawia przed nimi szkoła podstawowa, przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych produktów. Gry edukacyjne dla Szkoły Podstawowej, puzzle, pomoce edukacyjne, mapy i książeczki – starannie wybrane pomoce terapeutyczne i  pomoce sensoryczne, które przez zabawę, mają za zadanie wspomagać naukę i rozwój młodych uczniów. Zebrane przez nas i starannie wyselekcjonowane produkty, to efekt naszej wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach i różnym stopniu rozwoju. Nie nudzą i nie przytłaczają zbyt dużą ilością nowej wiedzy, a interesują i inspirują do poznawania świata i poszczególnych przedmiotów szkoły podstawowej. Doskonałe do zabawy z rówieśnikami, jak i z rodzicami. Zabawki naukowe sensoryczne doskonale rozwijają kreatywność i twórczość dzieci. Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej pokazują, że nauka może być interesująca, a czas spędzony w szkole wypełniony radością i przyjemnością. Z myślą o uczniach szkoły podstawowej zebraliśmy gry i książeczki do nauki, z których każda może być dostosowana do poziomu wiedzy dziecka.

Gry edukacyjne i pomoce dla Szkoły Podstawowej

Pomoce edukacyjne dla Szkoły Podstawowej doskonale stymulują rozwój swobodnego posługiwania się językiem polskim i pojęć z zakresu matematyki, języka angielskiego, przyrody, wiedzy o społeczeństwie i o świecie.

✔️ Utrwalają zdobywaną wiedzę. 

✔️ Rozwijają wyobraźnię.

✔️ Poszerzają zakres słownictwa i eliminują złe nawyki.

✔️ Uczą cierpliwości i zasad prawidłowej rywalizacji.

✔️ Wspomagają logiczne myślenie i koncentrację.

✔️ Wspomagają poprawne mówienie i wypowiadanie trudnych głosek.

 

Jest 178 produktów.

Pokazano 1-24 z 178 pozycji

Aktywne filtry

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Przygody z przyrodą to zestaw dwóch edukacyjnych gier: pierwsza to Podróż po Europie - w której gracze, odpowiadając na pytania i zbierając odznaki umiejętności, będą mogli lepiej poznać świat roślin i zwierząt Starego Kontynentu; oraz: Co to za drzewo? - w której zadaniem graczy będzie zbieranie zestawów kart odnoszących się do najpopularniejszych w Polsce drzew.

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Do you speak English to propozycja wesołej gry dla dzieci od 7 roku życia. Gra pozwala dzieciom na poznawanie, zapamiętywanie i utrwalanie nowych słów i zwrotów z języka angielskiego. Nabywanie tych kompetencji odbywa się całkowicie "bezboleśnie", gdyż podczas zabawy i rywalizacji.

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

105,00 zł Cena

Pomoc dydaktyczna do nauki mnożenia i dzielenia - Piramida, pozwoli w łatwy, i przyjemny sposób zapoznać się dziecku z działaniami matematycznymi, jakimi są mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Piramida uczy wykonywania operacji matematycznych poprzez zabawę, co jest ulubioną przez dzieci formą przyswajania wiedzy.

Puzzle - Mapa Europy 200 elementów
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Edukacyjne puzzle - Mapa Europy 160 elementów

23,00 zł Cena

Mapa Europy to puzzle, które zwrócą uwagę zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Prezentowane puzzle w przyjazny sposób łączą zabawę z nauką oraz pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata.

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego

195,00 zł Cena

Gra planszowa Chatter to skuteczny, a równocześnie bardzo przyjemny, sposób nauki języka angielskiego. Gra pozwala na utrwalenie i rozszerzenie znajomości słów i nabycie umiejętności budowania dłuższych wypowiedzi w języku angielskim. dzieci nie uczą się języka w standardowy, "książkowy" sposób, lecz poprzez zabawę i to właśnie mobilizuje je do nauki i poznawania nowych zwrotów.

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna

69,00 zł Cena

Gra Statki matematyczne znakomicie sprawdzi się do nauki liczenia dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać tajniki matematyki. Wkładając i wyjmując krążki - kółeczka, dziecko uczy się liczenia (dodawanie i odejmowanie w zakresie 20).

Puzzle podłogowe - mapa świata

Puzzle podłogowe - mapa świata

75,00 zł Cena

Puzzle podłogowe ''Mapa Świata'' składają się z 33 elementów i są świetną pomocą z zakresu geografii i nauk o naszej ziemi, zwierzętach, które na niej mieszkają.

Układanka - mapa europy

Układanka - Mapa Europy. Puzzle

38,00 zł Cena

Drewniane puzzle to znakomita pomoc służąca dzieciom do poznawania poszczególnych województw Polski. Puzzle składają się z 16 kolorowych elementów - państw oraz drewnianej podstawki, na której układa się puzzle. Ułożone razem na planszy tworzą kolorową mapę Polski. Na mapie zaznaczone są państwa. 

Drewniane klocki do nauki liczenia
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Drewniane klocki do nauki liczenia

65,00 zł Cena

Drewniane klocki do budowania i układania oraz do nauki liczenia składają się z 36 elementów o różnych długościach w zależności od cyfry umieszczonej na danym klocku. Są wykonane z drewna, wypolerowane i lakierowane.

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne

65,00 zł Cena

Zestaw gier i zabaw edukacyjnych - Poznaj Polskę, to propozycja dla wszystkich, którzy interesują się polską historią, tradycją, obyczajowością oraz polską przyrodą.