Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej

Nauka i rozwój przez zabawę, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej. To właśnie z myślą o nich i wyzwaniach, jakie stawia przed nimi szkoła podstawowa, przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych produktów. Gry edukacyjne dla Szkoły Podstawowej, puzzle, pomoce edukacyjne, mapy i książeczki – starannie wybrane pomoce terapeutyczne i  pomoce sensoryczne, które przez zabawę, mają za zadanie wspomagać naukę i rozwój młodych uczniów. Zebrane przez nas i starannie wyselekcjonowane produkty, to efekt naszej wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach i różnym stopniu rozwoju. Nie nudzą i nie przytłaczają zbyt dużą ilością nowej wiedzy, a interesują i inspirują do poznawania świata i poszczególnych przedmiotów szkoły podstawowej. Doskonałe do zabawy z rówieśnikami, jak i z rodzicami. Zabawki naukowe sensoryczne doskonale rozwijają kreatywność i twórczość dzieci. Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej pokazują, że nauka może być interesująca, a czas spędzony w szkole wypełniony radością i przyjemnością. Z myślą o uczniach szkoły podstawowej zebraliśmy gry i książeczki do nauki, z których każda może być dostosowana do poziomu wiedzy dziecka.

Gry edukacyjne i pomoce dla Szkoły Podstawowej

Pomoce edukacyjne dla Szkoły Podstawowej doskonale stymulują rozwój swobodnego posługiwania się językiem polskim i pojęć z zakresu matematyki, języka angielskiego, przyrody, wiedzy o społeczeństwie i o świecie.

✔️ Utrwalają zdobywaną wiedzę. 

✔️ Rozwijają wyobraźnię.

✔️ Poszerzają zakres słownictwa i eliminują złe nawyki.

✔️ Uczą cierpliwości i zasad prawidłowej rywalizacji.

✔️ Wspomagają logiczne myślenie i koncentrację.

✔️ Wspomagają poprawne mówienie i wypowiadanie trudnych głosek.

 

Jest 170 produktów.

Pokazano 1-24 z 170 pozycji

Aktywne filtry

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

Przygody z przyrodą - Europa. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Przygody z przyrodą to zestaw dwóch edukacyjnych gier: pierwsza to Podróż po Europie - w której gracze, odpowiadając na pytania i zbierając odznaki umiejętności, będą mogli lepiej poznać świat roślin i zwierząt Starego Kontynentu; oraz: Co to za drzewo? - w której zadaniem graczy będzie zbieranie zestawów kart odnoszących się do najpopularniejszych w Polsce drzew.

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Do you speak English? Duża Edukacja. Gra edukacyjna

39,90 zł Cena

Do you speak English to propozycja wesołej gry dla dzieci od 7 roku życia. Gra pozwala dzieciom na poznawanie, zapamiętywanie i utrwalanie nowych słów i zwrotów z języka angielskiego. Nabywanie tych kompetencji odbywa się całkowicie "bezboleśnie", gdyż podczas zabawy i rywalizacji.

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

Piramida Matematyczna Duża. Pomoc do nauki mnożenia i dzielenia

105,00 zł Cena

Pomoc dydaktyczna do nauki mnożenia i dzielenia - Piramida, pozwoli w łatwy, i przyjemny sposób zapoznać się dziecku z działaniami matematycznymi, jakimi są mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Piramida uczy wykonywania operacji matematycznych poprzez zabawę, co jest ulubioną przez dzieci formą przyswajania wiedzy.

Puzzle - Mapa Europy 200 elementów
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Edukacyjne puzzle - Mapa Europy 160 elementów

23,00 zł Cena

Mapa Europy to puzzle, które zwrócą uwagę zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Prezentowane puzzle w przyjazny sposób łączą zabawę z nauką oraz pobudzają wyobraźnię i ciekawość świata.

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego
  • Produkt tymczasowo niedostępny

English Eater - Chatter. Pomoc do nauki języka angielskiego

195,00 zł Cena

Gra planszowa Chatter to skuteczny, a równocześnie bardzo przyjemny, sposób nauki języka angielskiego. Gra pozwala na utrwalenie i rozszerzenie znajomości słów i nabycie umiejętności budowania dłuższych wypowiedzi w języku angielskim. dzieci nie uczą się języka w standardowy, "książkowy" sposób, lecz poprzez zabawę i to właśnie mobilizuje je do nauki i poznawania nowych zwrotów.

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna

Statki matematyczne - gra matematyczna i logiczna

69,00 zł Cena

Gra Statki matematyczne znakomicie sprawdzi się do nauki liczenia dla dzieci, które dopiero zaczynają poznawać tajniki matematyki. Wkładając i wyjmując krążki - kółeczka, dziecko uczy się liczenia (dodawanie i odejmowanie w zakresie 20).

Puzzle podłogowe - mapa świata

Puzzle podłogowe - mapa świata

75,00 zł Cena

Puzzle podłogowe ''Mapa Świata'' składają się z 33 elementów i są świetną pomocą z zakresu geografii i nauk o naszej ziemi, zwierzętach, które na niej mieszkają.

Układanka - mapa europy

Układanka - Mapa Europy. Puzzle

37,00 zł Cena

Drewniane puzzle to znakomita pomoc służąca dzieciom do poznawania poszczególnych województw Polski. Puzzle składają się z 16 kolorowych elementów - państw oraz drewnianej podstawki, na której układa się puzzle. Ułożone razem na planszy tworzą kolorową mapę Polski. Na mapie zaznaczone są państwa. 

Drewniane klocki do nauki liczenia

Drewniane klocki do nauki liczenia

65,00 zł Cena

Drewniane klocki do budowania i układania oraz do nauki liczenia składają się z 36 elementów o różnych długościach w zależności od cyfry umieszczonej na danym klocku. Są wykonane z drewna, wypolerowane i lakierowane.

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne

Poznaj Polskę. Gry edukacyjne

65,00 zł Cena

Zestaw gier i zabaw edukacyjnych - Poznaj Polskę, to propozycja dla wszystkich, którzy interesują się polską historią, tradycją, obyczajowością oraz polską przyrodą.