Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej

Nauka i rozwój przez zabawę, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej. To właśnie z myślą o nich i wyzwaniach, jakie stawia przed nimi szkoła podstawowa, przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych produktów. Gry edukacyjne dla Szkoły Podstawowej, puzzle, pomoce edukacyjne, mapy i książeczki – starannie wybrane pomoce terapeutyczne i  pomoce sensoryczne, które przez zabawę, mają za zadanie wspomagać naukę i rozwój młodych uczniów. Zebrane przez nas i starannie wyselekcjonowane produkty, to efekt naszej wieloletniej pracy terapeutycznej z dziećmi o różnych potrzebach i różnym stopniu rozwoju. Nie nudzą i nie przytłaczają zbyt dużą ilością nowej wiedzy, a interesują i inspirują do poznawania świata i poszczególnych przedmiotów szkoły podstawowej. Doskonałe do zabawy z rówieśnikami, jak i z rodzicami. Zabawki naukowe sensoryczne doskonale rozwijają kreatywność i twórczość dzieci. Pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej pokazują, że nauka może być interesująca, a czas spędzony w szkole wypełniony radością i przyjemnością. Z myślą o uczniach szkoły podstawowej zebraliśmy gry i książeczki do nauki, z których każda może być dostosowana do poziomu wiedzy dziecka.

Gry edukacyjne i pomoce dla Szkoły Podstawowej

Pomoce edukacyjne dla Szkoły Podstawowej doskonale stymulują rozwój swobodnego posługiwania się językiem polskim i pojęć z zakresu matematyki, języka angielskiego, przyrody, wiedzy o społeczeństwie i o świecie.

✔️ Utrwalają zdobywaną wiedzę. 

✔️ Rozwijają wyobraźnię.

✔️ Poszerzają zakres słownictwa i eliminują złe nawyki.

✔️ Uczą cierpliwości i zasad prawidłowej rywalizacji.

✔️ Wspomagają logiczne myślenie i koncentrację.

✔️ Wspomagają poprawne mówienie i wypowiadanie trudnych głosek.

 

Aktywne filtry

Odkrywamy Świat. Puzzle edukacyjne

Odkrywamy Świat. Układanka ze zwierzętami

44,00 zł Cena

Układanka Odkrywamy Świat to znakomita forma rozrywki dla całej rodziny. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a powtarzalność wykonywanej czynności (wielokrotne układanie puzzli), pozwala na utrwalanie zdobytej już wiedzy.

Odkrywamy Polskę. Puzzle

Odkrywamy Polskę. Puuzle i karty edukacyjne

30,00 zł Cena

Układanka Odkrywamy Polskę w prosty i przyjemny sposób wprowadza dziecko w zagadnienia związane z geografią i podziałem politycznym Polski. Przekazuje wiedze na temat zabytków, miast i najważniejszych wód na mapie naszego kraju.

Moje pierwsze doświadczenia chemiczne

Moje pierwsze Doświadczenia Chemiczne

55,00 zł Cena

Zabawa w doświadczanie i eksperymentowanie zapewnia dzieciom mnóstwo radości i spełnienia. Zaspakaja dziecięcą ciekawość poznawania świata i rozwija kreatywność oraz myślenie przyczynowo-skutkowe.

Moje Laboratorium Chemiczne

Moje Laboratorium Chemiczne

85,00 zł Cena

Moje Laboratorium Chemiczne zawiera zestaw pomocy i przyrządów służących do przeprowadzania eksperymentów i prostych reakcji chemicznych. Dzieci samodzielnie i w bezpieczny sposób mogą próbować swoich sił i wchodzić w role małych naukowców.

Mini Zestaw Chemiczny

Mini Zestaw Chemiczny

35,00 zł Cena

Dzięki eksperymentowaniu z wykorzystaniem zestawu chemicznego, młody naukowiec ma możliwość rozwijania swoich zainteresowań, wyobraźni i kreatywnego myślenia. Zestaw doświadczalny pozwala dziecku na przeprowadzanie samodzielnie reakcji chemicznych, na obserwowanie ich, wyciąganie wniosków. Naturalnie więc uruchamia się tutaj kreatywność i chęć rozwoju.

Mój pierwszy mikroskop

Mój pierwszy mikroskop

56,00 zł Cena

Zestaw z mikroskopem to bogato wyposażone laboratorium naukowe dla małego odkrywcy. Pomoc rozbudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do samodzielnego, kreatywnego myślenia. Pozwala na obserwowanie różnych przedmiotów związanych z życiem codziennym czy przyrodą. Praca i zabawa z mikroskopem, daje młodemu naukowcowi zaskakujące powiększenie.

Mikroskop. Obserwuj mikrokosmos

Mikroskop. Obserwuj mikrokosmos

120,00 zł Cena

Zestaw Mikroskop pozwala na doświadczanie i poznawanie świata. Wprowadza w świat nauki, który jest dla dzieci fascynującą przygodą. Dzięki tej pomocy, dziecko rozwija swoją wyobraźnię i uczy się poprzez doświadczenie.

Matematyka w kostce. Gra
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Matematyka w Kostce. Gra i pomoc edukacyjna

39,00 zł Cena

Matematyka w Kostce to ciekawy i kreatywny sposób na naukę liczb, liczenia, porównywania i dopasowywania kształtów. Rozwija u dzieci takie kompetencje, jak logiczne myślenie, pamięć oraz rozwiązywanie prostych działań matematycznych.

Kamienie rzeczne z fakturami

Kamienie rzeczne z fakturami (5 szt.)

719,00 zł Cena

Pomoc sensoryczna Kamienie rzeczne z fakturami pobudza receptory czuciowe dzięki zastosowaniu różnorodnych faktur materiałów na kamieniach. Na każdym elemencie znajdziemy inną fakturę. Kamienie można dowolnie łączyć, zyskując dzięki temu coraz to nowe połączenia - nowe ścieżki sensoryczne.

Ścieżka sensoryczna

Ścieżka sensoryczna duża

249,00 zł Cena

Ścieżka sensoryczna duża to kolorowa i wytrzymała mata co ćwiczeń i terapii. Doskonale pobudza zmysł dotyku, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki pięknej kolorystyce i bardzo miękkiemu podłożu, ścieżka jest uwielbiana przez dzieci które mają problemy z przetwarzaniem bodźców sensorycznych.

Mata twister sensoryczny

Mata Twister sensoryczny - zestaw

439,00 zł Cena

Gra sensoryczna Twister to pomoc terapeutyczna służąca do zabawy i ćwiczeń, pomaga w odwrażliwianiu poszczególnych stref ciała. Jest to pomoc szczególnie przydatna podczas terapii dzieci ze spektrum autyzmu oraz wszelkimi innymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Mata emocje

Mata animacyjna. Gra Emocje 100 cm

169,00 zł Cena

Mata animacyjna Emocje to świetna propozycja do wspólnych gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Obrazki przedstawione na poszczególnych polach maty, zachęcają uczestników gry do rozmów na temat ich uczuć i stanów emocjonalnych. Gra znakomicie sprawdzi się także podczas terapii psychologicznej.

Podświetlana tablica sensoryczna

Podświetlana tablica sensoryczna do nauki pisania A4

330,00 zł Cena

Podświetlana tablica do nauki pisania i ćwiczenia grafomotoryki skutecznie zachęci dziecko do podjęcia prób pisania wyrazów czy szlaczków. Jej atrakcyjność - podświetlany blat, zapewni, że dzieci dużo chętniej przystąpią do ćwiczeń i nie będą się nudziły.

Mata do ćwiczeń

Mata do ćwiczeń, karimata EVA

45,00 zł Cena

Mata do ćwiczeń sprawdzi się podczas rehabilitacji, ćwiczeń korekcyjnych oraz innych aktywności sportowych, które z jej udziałem mogą odbywać się zarówno w salach i gabinetach terapeutycznych, jak i na świeżym powietrzu.

Korale do nauki sekwencji
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Korale do nauki sekwencji

118,00 zł Cena

Klocki do nauki i powtarzania sekwencji pełnią wiele edukacyjnych funkcji. Sekwencje warto ćwiczyć z każdym dzieckiem, a nauka poprzez układanie koralików, nie będzie nudna i nie będzie przez dziecko kojarzona z wykonywaniem ćwiczeń ale z zabawą.