Zabawki kreatywne w sklepie Liger

Nauka poprzez zabawę to najlepsza metoda pracy z dziećmi, dlatego też zabawki kreatywne cieszą się tak wielką popularnością. Stanowią one sprawdzony sposób, aby rozwijać i poprawiać zdolności, małą motorykę, a także koncentrację dzieci.

Zabawki kreatywne przygotowane są w taki sposób, aby były atrakcyjne dla dzieci. Z tego powodu kolorystyka zabawek kreatywnych jest tak dobrana, aby pobudzić ich wyobraźnię i zmysły.

Zabawki kreatywne – rozwijaj kreatywność dziecka każdego dnia

Zabawki kreatywne powinny być wykorzystywane nie tylko przez pedagogów w przedszkolu, ale również przez rodziców w domu. Za pomocą tego typu zabawek można zachęcić malucha do nabywania nowych umiejętności.

Aby rozbudzić w dziecku kreatywność, pedagodzy i rodzice muszą zapewnić mu możliwość działania, poznawania oraz rozwiązywania postawionych problemów. Zabawki kreatywne znajdujące się w ofercie Liger zaciekawią dziecko na dłużej i staną się partnerem we wspieraniu jego rozwoju. Zachęcą one dziecko do działania, pobudzą do myślenia, a także zapewnią ciekawą zabawę.

Dlaczego warto zakupić dziecku zabawki kreatywne?

Zabawki kreatywne są wspaniałym narzędziem, dzięki któremu rozwija się dziecięca wyobraźnia. Jednak to nie jest jedyna zaleta tego typu zabawek. Dzięki zabawkom kreatywnym maluchy mają możliwość odkrycia działania związków przyczynowo-skutkowych, a także poznawania otaczającego ich świata w atrakcyjny sposób.

Jakie jeszcze zalety mają zabawki kreatywne?

Zabawki mają duży udział w rozwijaniu orientacji przestrzennej, a także wspomagają rozwój umiejętności manualnych. Szczególnie ważny jest rozwój takich umiejętności, które są przydatne w codziennym życiu dziecka. Ponadto zabawki kreatywne przyczyniają się do powstawania nowych połączeń nerwowych w mózgu. Dzięki temu stymuluje się rozwój umysłowy malucha.

Zabawki kreatywne dla dzieci dużych i małych

Zabawki kreatywne są propozycją wspaniałego spędzenia czasu zarówno z małymi, jak i dużymi dziećmi. Wspólna zabawa pomaga w stymulacji rozwoju umysłowego i w budowaniu więzi z dzieckiem.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy również bogaty wybór zabawek edukacyjnych oraz pomocy sensorycznych, które zostały opracowane i przetestowane przez najlepszych terapeutów.

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-24 z 127 pozycji

Aktywne filtry

Przybijanka geometryczna
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Przybijanka geometryczna. Zabawka kreatywna

42,00 zł Cena

Przybijanki to zabawki kreatywne, które umożliwiają dzieciom puszczenie wodzy fantazji. Płaskie klocki drewniane w różnych kolorach i kształtach należy przybijać do tablicy korkowej.

Tygrys z patyczkami -gra zręcznościowa
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Tygrys z patyczkami - gra zręcznościowa

12,00 zł Cena

Gra zręcznościowa, w której grającemu towarzyszy psotny tygrys. Dzięki wykorzystaniu tej pomocy można ćwiczyć nie tylko zdolności manualne, ale również koncentrację uwagi.

Dwustronna przebijanka
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Dwustronna przebijanka - pomoc manipulacyjna i zręcznościowa

56,00 zł Cena

Uderzając młotkiem w paliki, dziecko przebija je na drugą stronę, gdzie zostają zatrzymane przez drewnianą powierzchnię przebijanki. Po wykonanej czynności przebicia wszystkich palików, należy odwrócić zabawkę i zacząć wbijać kołeczki od nowa.

Drewniane warzywa do krojenia
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Drewniane warzywa do krojenia na desce

49,00 zł Cena

Drewniany zestaw warzyw do krojenia z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, które interesują się gotowaniem oraz lubią obserwować czynności związane z przygotowywaniem posiłków.

Stemple ozdobne

Stemple ozdobne

21,00 zł Cena

Zestaw 6 drewnianych stempelków do ozdabiania papeterii, dekorowania prezentów, tworzenia swoich kompozycji, kolorowania. W pudełku, oprócz stempli znajduje się poduszka z tuszem.

Drewniane klocki Twist
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Drewniane klocki Twist

7,00 zł Cena

Klocki "Twist" składają się z 12 drewnianych sześcianów o wielkości 13mm każdy. Razem tworzą wąż, który możnawyginać na różne sposoby.

Gra zręcznościowa - latające krasnale
  • Produkt tymczasowo niedostępny

Gra zręcznościowa - latające krasnale

65,00 zł Cena

Latające krasnale to gra, która znakomicie kształtuje precyzję, zręczność, spostrzegawczość oraz wzmacnia mięśnie dłoni i nadgarstka. Dzięki zastosowaniu bogatej kolorystyki, stymuluje narząd wzroku.